تصویر هدیه ویژه رهبر انقلاب به خانواده شهید فخری زاده

تصویر هدیه ویژه رهبر انقلاب به خانواده شهید فخری زاده

توئیتر سایت رهبر انقلاب از تقدیم نشان درجه یک به شهید فخری‌زاده از سوی رهبر انقلاب خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین، حساب ‌کاربری سایت رهبرانقلاب در توئیتر با انتشار عکسی از اعطای نشان افتخار از سوی رهبر انقلاب به شهید محسن فخری زاده خبرداد.

27216

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

همتی: بانک ها با درگاه های قمار مبارزه کنند

ی دسامبر 13 , 2020
رئیس کل بانک مرکزی با اشاره به فعالیت درگاه‌های اجاره‌ای مرتبط با سایت‌های قمار و شرط‌بندی گفت: بانک‌ها باید حداکثر تلاش خود را برای مبارزه با این درگاهها و نظارت بر تراکنش‌ها به کار بگیرند. عبدالناصر همتی در جلسه دوره‌ای با مدیران عامل شبکه بانکی کشور ضمن اشاره به روند کاهشی انتظارات تورمی و پدیدار شدن رشد اقتصادی به خاطر آمارهای رشد بخش‌های کشاورزی و صنعت کشور، ابراز امیدواری کرد تا شرایط به سمت بهبود پیش برود و سال آینده، به مراتب وضعیت بهتری نسبت به امروز داشته باشیم. رئیس شورای پول و اعتبار ضمن تاکید بر ضرورت پایبندی بانکها به نرخ های سود مصوب شورای پول و اعتبار تصریح کرد: عملیات بازار باز در روان شدن فعالیتها در بازار بین بانکی، موثر بوده و در تعدیل نرخ سود بازار بین بانکی اثر داشته است. رئیس کل بانک مرکزی ضمن تأکید مجدد بر التزام بانکها به قواعد و قوانین مبارزه با پولشویی، گفت: بانکها باید تلاش کنند به این قوانین وقواعد پایبند باشند و نسبت به پیاده سازی این قواعد اهتمام لازم را داشته باشند. همتی تأکید کرد: بانک‌ها باید تمهیدات لازم به منظور جلوگیری از سوءاستفاده از زیرساخت‌ها..

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000