پایداری جو تا ۴۸ ساعت آینده ادامه دارد/ ورود سامانه جدید بارشی

5fd5f78d8f3f6_5fd5f78d8f3f8

به‌دلیل پایداری جو در شهرهای صنعتی و پرجمعیت تا روز سه‌شنبه، با افزایش غلظت آلاینده‌ها مواجه خواهیم بود.

به دلیل پایداری جو در شهرهای صنعتی و پرجمعیت تا روز سه‌شنبه، با افزایش غلظت آلاینده‌ها مواجه خواهیم بود اما از بعد از ظهر روز سه‌شنبه سامانه بارشی جدیدی وارد کشور می‌شود و در برخی نقاط شمال غرب و غرب کشور بارش باران و برف را به‌دنبال دارد.

این سامانه طی روز چهارشنبه در نیمه غربی کشور و روز پنجشنبه علاوه بر نیمه غربی در غرب خلیج فارس و به‌صورت پراکنده در برخی نقاط شمال شرق و شرق سبب بارش می‌شود، بارش در مناطق جنوبی کشور با رعد و برق همراه است.

طی روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه با افزایش نسبی دما در نوار شمالی کشور مواجه خواهیم بود و طی فردا دریای عمان و طی روز سه‌شنبه خلیج فارس و دریای عمان مواج پیش‌بینی می‌شود.

.
.
منبع : خبرفوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

استقبال پارلمان عربی از توافق ریاض و بغداد برای بازگشایی گذرگاه عرعر

ی دسامبر 13 , 2020
سیاسی/ بین الملل پارلمان عربی از توافق بغداد و ریاض برای بازگشایی گذرگاه "عرعر" استقبال کرد. پارلمان عربی در بیانیه‌ای از توافق عربستان و عراق برای بازگشایی گذرگاه عرعر و تقویت روابط اقتصادی و مردمی میان دو کشور استقبال کرد. پارلمان عربی از تمامی کشورهای عربی خواست که روابط رسمی […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000