تصویب طرح مقابله با قماربازی مجازی در کمیسیون قضایی مجلس

سیاسی/ مجلس 5fd61b91dcbe3_2020-12-13_17-18 نایب رئیس کمیسیون قضایی مجلس از تصویب کلیات طرح مقابله با قماربازی مجازی در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.

حجت الاسلام حسن نوروزی در تشریح جزئیات جلسه عصر امروز این کمیسیون، گفت: انتخاب 3 تن از اعضای کمیسیون قضایی برای عضویت در کمیسیون تلفیق بودجه سال 1400 در دستورکار امروز قرار داشت.

وی در همین راستا، افزود: در این نشست بنابر رای اعضای کمیسیون، ابراهیم عزیزی نماینده کرمانشاه، سیدکاظم دلخوش اباتری نماینده صومعه سرا و حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شاهین شهر به عنوان نمایندگان کمیسیون قضایی و حقوقی در کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال آینده انتخاب شدند.

نایب رئیس کمیسیون قضایی مجلس با اشاره به دستورکار دیگر اعضای این کمیسیون، اظهار داشت: بررسی طرح اصلاح مواد (705) تا (711) کتاب پنجم قانون مجازات اسلامی که درباره مقابله با قماربازی مجازی است،در دستورکار اعضای کمیسیون قرار داشت.

حجت الاسلام نوروزی تصریح کرد: پس از استماع نظرات مخالفان و موافقان طرح، کلیات طرح مقابله با قماربازی مجازی با اکثریت آرا تصویب و برای بررسی جزئیات به کارگروه تخصصی ارجاع شد.

.
.
منبع : خبرفوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

آماده احیای گفتگوی ملی فلسطین هستیم

ی دسامبر 13 , 2020
سیاسی/ بین الملل جنبش مقاومت اسلامی حماس آمادگی خود را برای احیای گفتگوی ملی و جامع فلسطین با هدف دستیابی به اتحاد ملی اعلام کرد. حسام بدران، از رهبران جنبش حماس یک روز پس از درخواست پنج گروه فلسطینی برای تداوم گفتگوی ملی جهت پایان یافتن دودستگیها گفت: بر موضع […]

خبرهای فوری

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000