ریزش چشمگیر قیمت‌ها در بازار موتورسیکلت

ریزش چشمگیر قیمت‌ها در بازار موتورسیکلت

همزمان با کاهش نرخ ارز و ریزش قیمت ها در بازارهای موازی به خصوص بازار خودرو، قیمت ها در بازار موتورسیکلت نیز شروع به پایین آمدن کرد تا جایی که از ابتدای آذر ماه تاکنون آپاچی نیوفیس 200 نزدیک به 10 میلیون تومان ارزان شده است.

نگارعلی_ بازار موتورسیکلت نیز مانند بازار خودرو طی سال جاری روزهای پرنوسانی را پشت سرگذاشته است اما در آبان ماه گذشته روند این بازار از سایر بازارها جدا شد و در حالی که سایر بازارها در نتیجه کاهش نرخ ارز مسیر کاهشی را در پیش گرفته بودند قیمت ها در بازار موتورسیکلت کماکان افزایشی ماند تا جایی که موتورسیکلت باجاج ان اس 200 در اواخر آبان ماه به قیمت 107 میلیون تومان رسید.

جزئیات بیشتر در: آخرین قیمت ها در بازار موتورسیکلت/جدول

با پیشروی در آذر ماه روند بازار موتورسیکلت نیز برگشت و در نتیجه کاهش چشمگیر قیمت خودرو و افزایش تقاضا برای آن تقاضا برای موتورسیکلت کمی کاهش یافت و این کاهش تقاضا در بین انواع موتورسیکلت های پرتقاضا بازار موجب ریزش چند میلیونی قیمت شد تا جایی که بنلی 180 اس از 74 میلیون و 500 هزارتومان در اواخر آذر ماه امروز به قیمت 66 میلیون و 500 هزار تومان رسیده است اما قیمت موتورسیکلت های کم تقاضا طی یک ماه اخیر تغییرات محسوسی نداشته است به طوری که قیمت موتورسیکلت کاوازاکی 250 از ابتدای آذرماه تاکنون بر روی 276 میلیون تومان ثابت مانده است.

این کاهش قیمت های اخیر در بازار موتورسیکلت تاجایی بوده است که قیمت موتورسیکلت کویر سی دی ای 124 از 27 میلیون تومان در اوایل آذرماه امروز به قیمت 24 میلیون و 700 هزار تومان رسیده است و یا هوندا کلیک 150 سی سی با کاهش 2 میلیون تومانی از 45 میلیون تومان در اوایل آذرماه امروز به قیمت 43 میلیون تومان رسیده است و آپاچی نیوفیس نیز در نتیجه ریزش 10 میلیون تومانی از ابتدای آذرماه تاکنون در حال حاضر 78 میلیون تومان قیمت دارد و باجاج ان اس 200 نیز در حالی امروز به قیمت 97 میلیون تومان رسیده است که این موتورسیکلت در اوایل آذرماه 107 میلیون تومان قیمت داشته است.

در میان انواع موتورسیکلت های پرتقاضا می توان به تی وی اس مدل وگو اشاره کرد که قیمت آن از 49 میلیون و 500 هزار تومان در اوایل آذر ماه امروز به 48 میلیون و 500 هزار تومان رسیده است و یا موتورسیکلت کویر مدل سی دی آی 25 در حالی امروز به قیمت 25 میلیون و 200 هزار تومان رسیده است که این موتورسیکلت در اوایل آذر ماه 26 میلیون و 800 هزار تومان قیمت داشته است؛ گفتنی است که این ریزش قیمت ها در حالی در این بازار اتفاق می افتاد که در نتیجه قیمت های نجومی انواع خودرو در بازار و ناتوانی عده زیادی برای خرید آن تقاضا همجنان به نسبت سال های گذشته برای موتورسیکلت بالا است.

قیمت روز انواع موتورسیکلت در جدول زیر آمده است:

223227

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

توزیع میوه شب یلدا در میادین میوه و تره بار ۴۰ درصد ارزان تر

ی دسامبر 13 , 2020
مدیرعامل سازمان مدیریت میادین تهران گفت: هموطنان می توانند میوه مورد نیاز خود برای شب یلدا را از میادین میوه و تره بار، با قیمت ۳۰ تا ۴۰ درصد ارزان‌تر از میانگین قیمت‌های سطح شهر تهیه کنند. سید سعید راد درباره وضعیت میادین میوه و تره بار اظهارداشت: امروز در […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000