دلیل آلودگی هوای تهران از زبان رئیس فراکسیون محیط زیست مجلس

سیاسی/ مجلس 5fd624473c3aa_5fd624473c3ad رئیس فراکسیون محیط زیست مجلس در مورد آلودگی هوای تهران می‌گوید: سهم قابل توجهی از ⁧‫آلودگی هوای تهران‬⁩ یا ناشی از ⁧‫کارخانه‌های سیمان‬⁩ و نیروگاه‌های برق اطراف تهران، و یا ناشی از ⁧‫فرسودگی‬⁩ ناوگان حمل ونقل است.

سمیه رفیعی در صفحه رسمی توییر خود با اشاره به جلسه روز شنبه خود با رئیس کمیته محیط زیست شورای شهر تهران گفت: در آن جلسه در مورد آلودگی هوای تهران، اعلام کردم سهم قابل توجهی از ⁧‫آلودگی هوای تهران‬⁩ یا ناشی از ⁧‫کارخانه‌های سیمان‬⁩ و نیروگاه‌های برق اطراف تهران و یا ناشی از ⁧‫فرسودگی‬⁩ ناوگان حمل ونقل است.

وی افزود: همچنین تاکید کردم نیروی انتظامی برای آزادسازی هزاران ⁧‫موتور رسوبی‬⁩ و فرسوده در پارکینگ‌های پایتخت نیز، بایستی تمهیداتی از جمله ممنوعیت تردد در کلانشهرها و یا بهینه‌سازی برای سیستم سوخت رسانی موتورها را اعمال کند.

.
.
منبع : خبرفوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

"کامیل احمدی" به ۹ سال حبس محکوم شد

ی دسامبر 13 , 2020
سیاسی/ قضایی دادگاه انقلاب تهران، کامیل احمدی، عنصر نفوذی فعال در حوزه مسائل اجتماعی ایران، را به ۹ سال حبس محکوم کرد. کامیل (محمد) احمدی عنصر دو تابعیتی ایرانی_انگلیسی که در پوشش پژوهشگر مسائل اجتماعی در کشور فعال بود، با حکم بدوی شعبه 15 دادگاه انقلاب اسلامی تهران به 9 […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000