جدول اجراهای کنسرت‌های آنلاین و رایگان

جدول اجراهای کنسرت‌های آنلاین و رایگان

جدول اجراهای ۲۲ نوازنده موسیقی ایرانی که دومین دوره کنسرت آنلاین و رایگان را شکل خواهند داد، مشخص شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، جدول اجراهای دومین دوره کنسرت‌های آنلاین موسیقی ایرانی توسط ستاد برگزاری این رویداد موسیقایی منتشر شد.

دومین دوره کنسرت آنلاین موسیقی ایرانی با حمایت دفتر موسیقی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و بنیاد رودکی از ۲۷ تا ۳۰ آذر به مدت چهار شب و هر شب در دو سانس در تالار رودکی برگزار می‌شود.

این دوره از اجراها به موسیقی سازی و بی‌کلام اختصاص دارد و علاقه‌مندان می‌توانند این رویداد را از طریق صفحه اینستاگرام بنیاد رودکی، هفدانگ و سایت تیوال به صورت همزمان مشاهده کنند.
با توجه به محدودیت‌های زمانی اعلام شده از سوی ستاد ملی کرونا در رابطه با عدم تردد شبانه بعد از ساعت ۲۱ در شهر تهران، این مجموعه کنسرت‌ها ضبط شده است و در زمان مقرر طبق اعلام جدول برای علاقه‌مندان به صورت رایگان پخش می‌شود.

۵۷۵۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

عذرخواهی مجری برنامه دستپخت بابت سوال عجیبش/ پدر خودم راننده تاکسی بود

ی دسامبر 13 , 2020
مجری برنامه دستپخت بابت سوال عجیبش از دختر یک راننده تاکسی توضیحاتی را ارائه کرد. به گزارش خبر فوری، وحید حسینی گفت: پدر خودم راننده تاکسی بوده و پدر بازبین برنامه راننده تاکسی هست. قصد داشتم جواب افتخار آمیز فرزند یک پدر را به گوش همه برسانم.او تاکید کرد: حضور […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000