زندگی زوج افسانه‌ای فرد آستر و جینجر راجرز، فیلم می‌شود

5fd645e446d33_5fd645e446d35 جیمی بل و مارگارت کوالی دو بازیگر جوان سینما برای ایفای نقش فرد آستر و جینجر راجرز دو بازیگر و رقاص مطرح تاریخ هالیوود انتخاب شدند.

به گزارش خبر فوری به نقل از ورایتی، جیمی بِل و مارگارت کوالی قرار است نقش فرد آستر و جینجر راجرز زوج اسطوره ای رقص آمریکا را در فیلم زندگینامه ای «فرد و جینجر» محصول استودیوهای آمازون و کمپانی اتوماتیک بازی کنند.

جیمی بِل و مارگارت کوالی در کنار ایفای نقش، به عنوان تهیه کننده نیز در این فیلم حضور دارند.

جیمی بِل توانایی رقصش را در فیلم «بیلی الیوت» محصول سال ۲۰۰۰ نشان داده و کوالی نیز که بیشتر برای بازی در فیلم «روزی روزگاری در هالیوود» تارانتینو شناخته می شود به عنوان یک رقصنده متبحر در مینی سریال «فاسی/وردون» هنرش را به نمایش گذاشته است.

فرد آستر و جینجر راجرز در ۱۰ فیلم کلاسیک هالیوود به صورت مشترک با هم کار کردند، این همکاری از فیلم محصول ۱۹۳۳ «پرواز به ریو» آغاز و تا فیلم «بارکلی های برادوی» (۱۹۴۹) ادامه پیدا کرد.

فیلم «فرد و جینجر» که قرار است با بازی کوالی و بِل ساخته شود روایت عشق واقعی میان جینجر راجرز و فرد آستر در جلو و پشت دوربین است.

جاناتان اِنتویستل سازنده فیلم «پایان دنیای لعنتی» قرار است این فیلم را براساس فیلمنامه آرش عامل فیلمنامه نویس ایرانی-بریتانیایی کارگردانی کند.

.
.
منبع : خبرفوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

اعمال ۵ محرومیت برای صادر کننده چک برگشتی

د دسامبر 14 , 2020
یک کارشناس امور بانکی گفت: چک‌های جدید از نظر فیزیکی تغییراتی دارند که بر این اساس مدت اعتبار ۳ ساله بر روی چک درج می‌شود و سقف اعتباری برای صادر کننده در نظر گرفته می‌شود. یاسر مرادی در یک برنامه تلویزیونی گفت: قانون چک سال ۱۳۹۷ که قرار بود در ۳ فاز اجرایی شود، به‌صورت مشخص از روز گذشته اجرایی شده است. درگذشته اگر چک فردی برگشت می‌خورد، ۱۰ روز فرصت داشت که اسمش در لیست سیاه بانک مرکزی قرار نگیرد اما در حال حاضر اگر چکی برگشت بخورد، به‌صورت آنلاین اسم فرد در سامانه بدحساب‌های بانک مرکزی درج می‌شود. ۲۴ ساعت بعد هم ۵ محرومیت برای فرد اعمال می‌شود. مرادی اظهار کرد: بر اساس این ۵ محرومیت فرد امکان افتتاح حساب جدید، دریافت کارت‌بانکی جدید، دریافت تسهیلات، دریافت خدمات ارزی و ضمانت‌نامه بانکی ندارد. همچنین کلیه حساب‌ها و دارایی‌های فرد به میزان کسری مبلغ چک در بانک مسدود می‌شود. البته در گام دوم دارایی‌های صاحب حساب در کلیه شبکه‌های بانکی مسدود خواهد شد. وی افزود: مکانیسم جدیدی برای مفقودی چک هم ارائه شده است که بر اساس آن با اعلام به بانک امکان عدم پرداخت چک وجود دارد و در یک هفته با دستو..

خبرهای فوری

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000