ضرورت مراقبت مستمر از بیماران کرونایی

ضرورت مراقبت مستمر از بیماران کرونایی

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران، در نشست ارزیابی و پایش مدیریت بیماری کووید ۱۹ در مراکز درمانی بر مراقبت مستمر بیماران کرونایی و حفظ امنیت کارکنان تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، نشست مشترک حوزه ریاست و درمان دانشگاه علوم پزشکی ایران با مراکز درمانی تحت پوشش و خدمت کننده به بیماران کرونایی، در مرکز همایش‌های رازی برگزار شد.

در این نشست که مدیران عامل و مترون‌های مراکز درمانی دولتی، خصوصی و عمومی غیر دولتی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی ایران حضور داشتند؛ جلیل کوهپایه زاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران، ضمن تشکر از عملکرد مطلوب بیمارستان‌ها، در خصوص لزوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی مطالبی را بیان کرد.

وی، بر بحث مراقبت مستمر از بیماران کرونایی و برقراری امنیت کارکنان تاکید کرد.

سپس نادر توکلی معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی ایران به بیان اقدامات مراکز درمانی در کرونا از ابتدای کووید پرداخت و گزارش آماری از روند پایش و نظارت در مراکز را عنوان کرد.

وی تصریح کرد: روند پایش در مراکز درمانی به صورت هفتگی انجام و شاخص‌های آماری به ویژه مرگ و میر ارزیابی شود تا خدمات درمانی به نحو مطلوب به مردم ارائه شود.

در ادامه جلسه، رؤسا و مترون‌های بیمارستان‌ها در خصوص مسائل و مشکلات موجود در مراکز خود، مواردی را مطرح کردند و معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی ایران، قول پیگیری داد تا چالش‌های موجود برطرف شود.

.
.
منبع : مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

روایت خسرو معتضد از فساد اخلاقی محمدرضا پهلوی که باعث آبروریزی‌های بین‌المللی می‌شد

د دسامبر 14 , 2020
خراسان نوشت: یادم هست در کتاب «مصاحبه با تاریخ»، از قول «اوریانا فالاچی»، خبرنگار معروف ایتالیایی خواندم: «اگر شاهی وجود داشته‌باشد که از او همیشه در رابطه با زنان صحبت شده، شخص محمدرضا پهلوی بوده‌است.» البته پهلوی دوم، تنها شاه ایران نبود که درباره‌اش چنین داستان‌هایی نقل می‌شود و اسناد […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000