آغاز ثبت نام پیش فروش محصولات ایران خودرو

5fd7066e11be4_5fd7066e11be7 پیش فروش یک ساله 3 محصول پارس بنزینی، پژو ۲۰۶ تیپ ۲ و سمند LX شرکت ایران خودرو از امروز (24 آذرماه) به مدت سه روز آغاز شد.

ایران خودرو از صبح امروز (دوشنبه) برای پیش‌فروش سه محصول پارس بنزینی، پژو ۲۰۶ تیپ ۲ و سمند LX خود با موعد تحویل شهریور تا آبان ماه ۱۴۰۰، به مدت سه روز( تا روز چهارشنبه ۲۶ آذر ماه) از متقاضایان ثبت‌نام می کند.

گفتنی است که همچون طرح‌های فروش فوق‌العاده این شرکت، منتخبان طرح‌های قبلی ایران‌خودرو که موفق به واریز وجه نشدند، نیز می‌توانند در این طرح فروش مجدد اقدام به ثبت‌نام کنند.

پس از اتمام مهلت ثبت‌نام و احراز هویت مشتریان، قرعه‌کشی حداکثر سه روز پس از اتمام مهلت ثبت‌نام در حضور نهادهای نظارتی برگزار و پس از آن اسامی برندگان از طریق سایت فروش اینترنتی به نشانی و ارسال پیامک اعلام می‌گردد. مشتریان نهایی، ظرف مدت پنج روز فرصت دارند تا وجه علی‌الحساب خودرو را مطابق جدول از طریق همان سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو اقدام کنند.

بدیهی است که در صورت عدم واریز وجه علی‌الحساب در موعد مقرر، ثبت‌نام متقاضی کان ‌لم‌یکن تلقی می‌گردد. قیمت نهایی خودرو مطابق قیمت محصول در زمان تحویل مندرج در قرارداد خواهد بود و مشتری الباقی وجه خودرو را در زمان ارسال دعوتنامه با لحاظ هزینه‌های قانونی، واریز خواهد کرد.

به منظور دسترسی مشتریان واقعی به خودرو، محدودیت‌ها برای ثبت‌نام در طرح‌های فروش‌ قبل، در این طرح نیز اعمال می‌شود که از جمله آن‌ها می‌توان به گذشت ۴۸ ماه از زمان ثبت نام یا تحویل خودرو از شرکت‌های ایران‌خودرو و سایپا، نداشتن پلاک فعال شخص متقاضی، لزوم ارائه گواهینامه رانندگی، شماره تلفن و شماره حساب بانکی به نام متقاضی، ممنوعیت انتقال امتیاز و حقوق ناشی از انتخاب شدن در قرعه‌کشی به اشخاص ثالث و عدم امکان صلح و نقل‌و انتقال خودرو حتی به صورت وکالتی اشاره کرد.

علاوه براین، گارانتی خودرو پس از سه ماه از زمان تحویل در صورت عدم مراجعه به نمایندگی برای دریافت سرویس اولیه، باطل می‌گردد و در مراجعه به نمایندگی حداقل کارکرد ۱۰۰۰ کیلومتری خودرو، الزامی است.

.
.
منبع : خبرفوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

قیمت طلای جهانی کاهشی شد

د دسامبر 14 , 2020
قیمت طلا در معاملات روز دوشنبه بازار جهانی تحت تاثیر آغاز واکسیناسیون علیه بیماری کووید ۱۹ و انتظارات برای تصویب بسته محرک مالی در آمریکا را تحت الشعاع قرار داد، کاهش یافت. بهای هر اونس طلا برای تحویل فوری ۰.۲ درصد کاهش یافت و به ۱۸۳۶ دلار و هشت سنت رسید. در بازار معاملات آتی آمریکا، هر اونس طلا با ۰.۲ درصد کاهش، به ۱۸۳۹ دلار و ۹۰ سنت رسید. هووی لی، اقتصاددان بانک OCBC در این باره گفت: خوشحالی که پیرامون واکسن کووید ۱۹ وجود دارد احتمالا معرفی تدابیر تسهیل پولی از سوی بانک مرکزی آمریکا و بسته کمک مالی در آینده نزدیک را تحت الشعاع قرار می دهد اما طلا می تواند در سال ۲۰۲۱ که خوش بینی به واکسن تعدیل می شود و سرمایه گذاران به رشد انتظارات تورمی منعکس می شوند، صعود کند. تزریق واکسن کووید ۱۹ شرکت فایزر از روز یکشنبه در آمریکا آغاز شد و امیدها به احیای اقتصادی سریعتر را برانگیخت و صعود بازارهای سهام آسیایی را به دنبال داشت. بر اساس گزارش رویترز، اما امیدواری به تصویب بسته کمک مالی جدید در آمریکا کاهش قیمت طلا را محدود کرد. طرح بسته ۹۰۸ میلیارد دلاری در تلاش برای به تصویب رسیدن به دو بخش تق..

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000