نظر رامین ناصرنصیر درباره برگزاری جشنواره فیلم فجر

نظر رامین ناصرنصیر درباره برگزاری جشنواره فیلم فجر

میران نوشت: بازیگر سریال «شهرزاد» گفت: واقعیت امر کرونا بیماری خطرناکی است و همه ما به آن آگاهیم، ولی نمی‌توان مجموعه فعالیت ها را تعطیل کرد، از سویی معیشت هنرمندان موضوع مهمی است و از سویی نمی توان تلویزیون و سینما را بدون تولیدات گذاشت.

رامین ناصرنصیر درباره آخرین مجموعه فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری گفت: در حال حاضر همچنان مشغول بازی در سریال «جشن سربرون» هستم، کار من نسبت به گذشته کمتر از قبل شده اما همچنان برای بازی در این سریال جلوی دوربین می روم. علاوه بر سریال «جشن سربرون» مشغول بازی در مجموعه ای تلویزیونی در استان گیلان هستم.

این بازیگر سینما و تئاتر با اشاره ادامه تولیدات سینما و تلویزیون با وجود شیوع بیماری کرونا افزود: واقعیت امر کرونا بیماری خطرناکی است و همه ما به آن آگاهیم، ولی نمی‌توان مجموعه فعالیت ها را تعطیل کرد، از سویی معیشت هنرمندان موضوع مهمی است و از سویی نمی توان تلویزیون و سینما را بدون تولیدات گذاشت.

بازیگر سریال «شهرزاد» درباره برگزاری جشنواره فیلم فجر با وجود ادامه شیوع بیماری کرونا ادامه داد: تا آنجا که بنده شنیده ام جشنواره فیلم فجر امسال بدون حضور مخاطبان و اهالی رسانه خواهد بود، البته صحبت‌هایی به میان آمده که اگر شرایط بهبود پیدا کرد بتوان جشنواره را با حضور مردم برگزار کرد، شخصا امیدوارم که جشنواره امسال شاهد میزبانی از مخاطبان باشد. در وضعیت فعلی بیماری کرونا از نظر بنده برگزاری جشنواره فیلم فجر بهتر از برگزار نشدن آن است، زیرا حتی اگر شرایط بد باشد هم این جشنواره برای داوران برگزار خواهد شد. این اتفاق کورسوی امیدی در سینمای سال جاری خواهد بود.

بازیگر سریال «جشن سربرون» با اشاره به مثبت بودن برگزاری جشنواره فیلم فجر در دوره سی و نهم تاکید کرد: امیدوارم جشنواره فیلم فجر امسال برای مطبوعات هم برگزار شود، زیرا حتی اگر عموم جامعه نتوانند فیلمها را ببینند می توانند از طریق اهالی رسانه از چند و چون آثار با خبر شوند.

ناصرنصیر در همین رابطه خاطرنشان کرد: برگزاری جشنواره فیلم فجر برای اهالی رسانه می تواند عموم مردم را با آثاری که در جشنواره هستند آشنا کند، این اتفاق امکان این را می دهد که در صورت اکران فیلمها در سال آتی مردم بدانند که کدام فیلم با نقدهای مثبت و یا منفی روبرو شده است. به شخصه امیدوارم که بهمن ماه امسال شاهد تغییری عمده در روند بیماری کرونا و همچنین نوع میزبانی سینماها از مخاطبان باشیم، امیدوارم سینماها به زودی بازگشایی شوند و بار دیگر شاهد صف طولانی مخاطبان پشت درهای سینماها باشیم.

۲۴۱۲۴۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

هیجان گذرا در بورس تهران / روز پرنوسان بورس چگونه گذشت؟

د دسامبر 14 , 2020
بورس تهران در دومین روز معاملاتی هفته، چهره‌ای منفی به خود گرفت و در نهایت با افت ۸/ ۰ درصدی نماگر اصلی مواجه شد. هرچنددراین روز بعضی نمادها قرمزپوش شدند، اما صف‌های تشکیل‌شده در سمت خرید سهام به نسبت فروش طولانی‌تر بود. بررسی‌ها نشان می‌دهد اگرچه با ثبت هر رشد قیمتی، برخی معامله‌گران سریعا دست به ماشه فروش می‌شوند، اما خریداران دست به نقدی مشاهده می‌شوند که با شناسایی فرصت خرید در محدوده منفی تابلو، روند بازار را تغییر می‌دهند. بورس تهران پس از ثبت رشد قیمتی در روز نخست هفته، دیروز را با فشار فروش آغاز کرد و در نهایت با کاهش ۸/ ۰ درصدی شاخص کل را به پایان رساند. در این میان شاخص کل هم‌وزن که نشانی از اثرگذاری یکسان نمادها دارد، پس از ۱۴‌روز صعود بی‌وقفه تن به اصلاح داد و با کاهش ۲۱/ ۰ درصدی مواجه شد. طی معاملات این روزها بورس تهران هر چند با ثبت هر رشد قیمتی، برخی معامله‌گران سریعا دست به ماشه فروش می‌شوند، اما به نظر می‌رسد خریداران دست به نقدی مشاهده می‌شوند که با شناسایی فرصت خرید در محدوده منفی تابلو، روند بازار را تغییر می‌دهند. در این میان افزایش دست‌به‌دست شدن سهام میان معامله..

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000