ورود خودروهای غیربومی به بندرریگ گناوه ممنوع شد

60535c4722216_2021-03-18_17-27

بخشدار ریگ استان بوشهر گفت: براساس تصمیم‌های اخیر ستاد مقابله با کرونا و اعلام وضعیت نارنجی در شهرستان گناوه، ورود خودروها با پلاک غیر بومی تا تاریخ ۱۵ فروردین سال ۱۴۰۰ به شهر ریگ ممنوع است.

محمدحسن بازویی افزود: بر این اساس در محل ورودی شهر ریگ پایگاه ایست و بازرسی از ۲۸ اسفند ماه جاری تا ۱۵ فروردین ۱۴۰۰ استقرار می‌یابد و از ورود خودروهای شخصی با پلاک غیربومی ممانعت به‌عمل می‌آید.

وی اظهارکرد: محدودیت اعمال شده شامل خودروهای خدماتی و حمل و نقل کالا و مواد سوختی نمی‌شود.
بخشدار ریگ ادامه داد: به شهردار ریگ و دهیاران تابعه بخش تاکید شده‌است از ورود مسافران نوروزی، افراد و خودروهای غیربومی در پارک‌ها و فضاهای سبز و سواحل جلوگیری شود و از برپایی هر گونه چادر که احتمال انتقال و گسترش بیماری کرونا را تقویت می‌کند، ممانعت صورت گیرد.

بخش ریگ از توابع شهرستان در شمال استان بوشهر واقع است و در وضعیت نارنجی کرونا قرار دارد.

.
.
منبع : خبرفوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

خبر خوش برای جاماندگان دریافت بیمه بیکاری کرونا

پ مارس 18 , 2021
بر اساس اعلام وزارت کار ۹۰ هزار نفر از متقاضیان واجد شرایط که از فهرست دریافت بیمه بیکاری کرونا جامانده بودند موفق به دریافت مقرری این ایام شدند و به این ترتیب پرونده مقرری بگیران بیمه بیکاری کرونا بسته شد. به دنبال گسترش ویروس کرونا و تاثیرگذاری آن بر بسیاری از مشاغل مقرر شد تا بیمه بیکاری سه ماه اسفند ۱۳۹۸ و فروردین و اردیبهشت ۱۳۹۹ به افراد بیکار شده و کارگران آسیب دیده از کرونا پرداخت شود. بر این اساس به منظور حمایت از صنوف و کارگران آسیب دیده از کرونا، مبلغ ۵۰۰۰ میلیارد تومان اعتبار از سوی دولت به صندوق بیمه بیکاری اختصاص یافت و وزارت کار با راه اندازی سامانه ثبت درخواست بیمه بیکاری bimebikari.mcls.gov.ir از کسانی که در مدت سه ماهه دچار بیکاری و توقف فعالیت شده بودند درخواست کرد که به سامانه مراجعه و درخواست خود را ثبت کنند. بر اساس آخرین آمارها، مقرری ایام بیکاری کرونا در ماههای اسفند ۱۳۹۸ و فروردین و اردیبهشت ۱۳۹۹ برای یک میلیون و ۸۲ هزار نفر با مساعدت دولت پرداخت شد و حدود ۹۰ هزار نفر موفق به دریافت بیمه بیکاری ایام کرونا نشده و تا یک هفته گذشته همچنان منتظر واریز مقرری بودند ک..

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000