مسافرت‌های هوایی همچنان رو به کاهش است

6071589ed42ce_6071589ed42d6 اتحادیه بین‌المللی حمل‌ونقل هوایی (یاتا) اعلام کرد هیچ نشانه‌ای از ریکاوری در ترافیک مسافرت هوایی بین‌المللی دیده نمی‌شود و تعداد مسافران همچنان رو به کاهش است. ‌

اتحادیه بین‌المللی حمل‌ونقل هوایی (یاتا) اعلام کرد هیچ نشانه‌ای از ریکاوری در ترافیک مسافرت هوایی بین‌المللی دیده نمی‌شود و تعداد مسافران همچنان رو به کاهش است.

یاتا در گزارش جدید خود اعلام کرد تقاضای مسافرت هوایی در پایان ماه فوریه همچنان ۸۸.۷ درصد پایین‌تر از سطح قبل از پاندمی در فوریه ۲۰۱۹ باقی مانده است. این در حالی است که در ماه ژانویه تقاضای مسافرت هوایی ۸۵.۷ درصد از سطح قبل از پاندمی پایین‌تر بود و داده‌های جدید نشان‌دهنده این است که اوضاع صنعت هوانوردی در حال بدتر شدن است. این بدترین عملکرد صنعت هوایی از جولای ۲۰۲۰ تا کنون است.

طبق این گزارش عملکرد صنعت هوانوردی همه مناطق جهان نسبت به ماه ژانویه بدتر شده است.

مدیرکل یاتا، ویلی والش، گفت: فوریه هیچ نشانه‌ای از ریکاوری در تقاضای مسافرت هوانوردی در خود نداشت. در واقع با وضع محدودیت‌های قرنطینه‌ای جدید برای مواجهه با نوع جدید ویروس ، اغلب شاخص‌های صنعت هوانوردی بدتر شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

علی بابا در چین حدود ۳ میلیارد دلار جریمه شد

ی آوریل 11 , 2021
چین پس از یک تحقیقات ضدانحصارطلبی که نشان داد گروه علی بابا از موقعیت برترش در بازار سوءاستفاده کرده است، این شرکت را ۲.۸ میلیارد دلار جریمه کرد. جریمه ۱۸.۲ میلیارد یوان (۲.۸ میلیارد دلار) علی بابا سه برابر جریمه یک میلیارد دلاری است که شرکت تراشه سازی کوالکام آمریکا […]

خبرهای فوری

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000