عبور از سد صربستان با گل‌های برزیلی

عبور از سد صربستان با گل‌های برزیلی

برزیل و صزبستان در چهارچوب جام جهانی 2022 قطر به مصاف هم رفتند و برزیل پیروز زمین شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، در دیدار آخر دور اول مرحله گروهی جام جهانی قطر، دو تیم برزیل و صربستان از گروه G برابر هم به میدان رفتند .

داو این بازی علیرضا فغانی بود و این دیدار در ورزشگاه اوسیل قطر انجام شد.
پاولوویچ، گادلیه و ساشا لوکیچ از صربستان توسط فغانی کارت زرد گرفتند.
آلیسون بکر، مارکینیوش، تیاگو سیلوا، دنیلو،‌ آلکس ساندرو، کاسمیرو، لوکاس پاکتا، رافینیا، نیمار، وینیسیوس جونیور و ریچارلیسون یاران برزیل و ترکیب صربستان میلینکوویچ ساویچ، میلوش ولیکوویچ، نیکولا میلنکوویچ، استراهینیا پاولوویچ، آندریا زیوکوویچ ، ساسا لوکیچ، نمانیا گادلیه، سرژ میلینکوویچ ساویچ، فیلیپ ملادنوویچ، دوشان تادیچ و آلکسادر میتروویچ بود.

دقیقه ۱۲ وینی با حرکات انفجاری خود از سمت چپ به داخل محوطه جریمه نفوذ کرد و هواداران را به وجد آورد اما مدافعان صربستان توپ را به کرنر فرستادند.در دقیقه ۱۳، نیمار پشت ضربه کرنر ایستاد اما او مستقیما دروازه صربستان را هدف قرار داد و در آخرین لحظه سنگربان صربستانی‌ها توانست توپ را مشت کند و دوباره به کرنر بفرستد.

در دقیقه ۲۵ ضد حمله صرب‌ها با رهبری تادیچ شکل گرفت و ارسال بلند او قبل از رسیدن به میتروویچ توسط آلیسون مهار شد.

پاس عمقی سیلوا در دقیقه ۲۷، وینیسیوس را در موقعیتی تک به تک قرار داد اما سنگربان صربستان با خروجی به موقع مانع گلزنی فوق ستاره مادریدی‌ها شد. در دقیقه ۳۴، همکاری فوق العاده پاکتا و رافینیا و یک و دوی زیبای این دو نتیجه بخش بود اما ضربه نهایی رافینیا در اختیار سنگربان صرب‌ها قرار گرفت.

دقیقه ۴۱، ارسال بلند پاکتا پشت دفاع صربستان یه وینیسیوس رسید اما ضربه او توسط مدافعان بلاک شد.

در دقیقه ۴۶ با اشتباه بازیکنان صربستان در دفع توپ رافینیا صاحب توپ شد اما ساویچ، سنگربان صرب‌ها باز هم مقابل برزیلی‌ها مقاومت کرد.

نفوذ وینی در دقیقه ۵۵ از سمت چپ و پاس عرضی او که به نیمار رسید اما ضربه نیمار با اختلافی اندک به بیرون رفت.

در دقیقه ۵۹ شلیک ناگهانی ساندرو از پشت محوطه جریمه به تیر دروازه صرب‌ها برخورد کرد.

دقیقه ۶۳ نیمار با یک حرکت انفجاری خط دفاع صربستان را بهم ریخت و وینیسیوس با ضربه‌ای ناگهانی، شوتش را راهی دروازه کرد که میلینکوویچ ساویچ توپ را برگشت داد اما در ریباند ربیچارلیسون دروازه خالی را تبدیل به گل کرد.

تنها ۱۰ دقیقه بعد، وینیسیوس با نفوذ و ارسال پاس با بیرون پا برای ریچارلیسون، گلزن برزیل را در محوطه جریمه صاحب توپ کرد و وی با کنترل زیبا و برگردان زیباتر برای بار دوم دروازه صربستان را باز کرد.

در دقیقه ۸۰ کاسمیرو از پشت محوطه جریمه با یک ضربه فنی دروازه صرب‌ها را هدف قرار داد اما ضربه او به تیر دروازه اصابت کرد.

شلیک رودریگو در دقیقه ۸۱ از سمت چپ محوطه جریمه را ساویچ با دست مخالف دفع کرد. در دقیقه ۸۲ فرد از میانه‌های زمین درولزه صربستان را تهدید کرد اما باز هم ساویچ مقاومت کرد و توپ را دور کرد.

نیمه دوم هفت دقیقه وقت اضافه داشت اما نتیجه تغییری نکرد.

بیشتر بخوانید:

۲۵۱۲۵۴

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *