خطیب جمعه هرمزگان: ایران در معرض تهدید است / برخی از رفوزه‌ها سکوت کرده‌اند که قابل قبول نیست

خطیب جمعه هرمزگان: ایران در معرض تهدید است / برخی از رفوزه‌ها سکوت کرده‌اند که قابل قبول نیست

فارس نوشت: حجت الاسلام عبادی زاده گفت: ما در این روزها که اغتشاشات و امتحان بود سکوت‌هایی را در گوشه و کنار شاهد بودیم و افراد از جامعه عقب مانده و با صلابت وارد نشده و اظهار نظر نکردند

حجت الاسلام و المسلمین محمد عبادی زاده امام جمعه بندرعباس ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه بندرعباس اظهار کرد: مجلس الگوی تمام عیاری به نام شهید مدرس دارد که الگوی حریت و استقلال بود و نمایندگان عزیز در مجلس شورای اسلامی به فردی مانند این شهید نگاه کنند و به مانند او عمل کنند.
وی افزود: ما در این روزها که اغتشاشات و امتحان بود سکوت‌هایی را در گوشه و کنار شاهد بودیم و افراد از جامعه عقب مانده و با صلابت وارد نشده و اظهار نظر نکردند؛ همیشه در فتنه‌ها عده‌ای عقب ماندند که به این‌ها متذکر می‌شویم با هر سلیقه و مذهبی و قومیتی که دارند به خود بیایند.
نماینده، ولی فقیه در هرمزگان تاکید کرد: امروز ایران قوی در معرض تهدید است و مراقب باشیم در این شرایط سخت رفوزه نشویم، برخی از رفوزگی‌ها را مشاهده می‌کنیم و سکوت‌ها را مشاهده می‌کنیم که این‌ها قابل قبول نیست.

امام جمعه بندرعباس از بسیج به عنوان شجره ایمان و اراده و از بسیجیان به عنوان نیروهایی ولایتمدار و با ایمان یاد کرد که در فتنه‌ها، درخشان‌ترین عملکرد را از خود نشان داده‌اند و رمز آن نیز برخورداری از ایمان، عمل و بصیرت است.

وی اعتماد امام راحل (ره) به بسیج را در دوران دفاع مقدس یادآور شد و گفت: هر ملتی که با اراده خویش دست به تشکیل بسیج زده و به راه خویش ایمان داشته باشد، بر کفر و استکبار پیروز می‌شود و ما نمونه آن را در عراق و در دوران حمله داعش دیدیم.

حجت الاسلام عبادی زاده با یادآوری ۷ آذر روز نیروی دریایی و بیان دقیق علت نام‌گذاری این روز به روز نیروی دریایی، یاد و خاطره همه شهدای ارتش را گرامی داشت و بیان داشت: نیروی دریایی ارتش بعد از مسؤولیت مهم و راهبردی که از سوی رهبری معظم انقلاب اسلامی و فرمانده کل قوا به این عزیزان ابلاغ شد، تصویری با شکوه از خودکفایی و اراده خویش را به نمایش گذاشتند و تا دورترین آبها، مأموریت‌های بی نظیری را ایفا کردند که بر صلابت کشور افزود و اکنون خلیج عدن و اقیانوس هند دیگر هر روز و هر لحظه تحت اشراف نیروی دریایی ارتش ما قرار دارد.

بیشتربخوانید:

21217

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *