واکنش سخنگوی هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان به خبر وجود فهرست دریافت کنندگان شاسی‌بلندها

واکنش سخنگوی هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان به خبر وجود فهرست دریافت کنندگان شاسی‌بلندها

خانه ملت نوشت:سخنگوی هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان با تکذیب اظهارات نماینده نجف آباد گفت: لیستی که در آن اسمی از نمایندگان دریافت کننده خودرو درج شده باشد در اختیار هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان و هیئت رئیسه نیست.

  • سخنگوی هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان اظهارات نماینده مردم نجف آباد در مجلس مبنی بر اینکه اسامی نمایندگانی که خودرو شاسی بلند به آنها واگذار شده در دست هیأت رئیسه مجلس و هیات نظارت بررفتار نمایندگان است را تکذیب کرد.
  • موسی غضنفرآبادی با اشاره به اظهارات نماینده مردم نجف آباد و تیران و کرون در مجلس مبنی بر اینکه اسامی نمایندگانی که خودرو شاسی بلند به آنها واگذار شده در دست هیات رئیسه و هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان است، گفت: ادعای جناب آقای ابوترابی درست نیست و اظهار نظر ایشان را تکذیب می‌کنیم.
  • سخنگوی هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: تاکنون هیچ لیستی که حاوی اسامی نمایندگانی که خودرو دریافت کرده باشند از سوی آقایان ابوترابی، علیرضابیگی و یا افراد دیگر به هیات نظارت بر رفتار نمایندگان یا هیئت رئیسه ارائه نشده است و اگر چنین لیستی در اختیار مجلس قرار بگیرد قطعاً بررسی می‌شود.

بیشتر بخوانید:

۲۱۲۲۰