سرپرست باشگاه استقلال اعلام کرد بود زودی مذاکرات با سرمربی پرتغالی آبی‌پوشان برای تمدید قرارداد آغاز می‌شود. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، حجت کریمی، سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال اعلام کرد ریکاردو ساپینتو تنها گزینه سرمربی‌گری استقلال در فصل آینده است و به زودی مذاکرات نهایی جهت تمدید قرارداد این مربی، انجام خواهد گرفت. کریمی در خصوص […]

برنامه ویژه استقلال برای تمدید قرارداد ساپینتو

سرپرست باشگاه استقلال اعلام کرد بود زودی مذاکرات با سرمربی پرتغالی آبی‌پوشان برای تمدید قرارداد آغاز می‌شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، حجت کریمی، سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال اعلام کرد ریکاردو ساپینتو تنها گزینه سرمربی‌گری استقلال در فصل آینده است و به زودی مذاکرات نهایی جهت تمدید قرارداد این مربی، انجام خواهد گرفت.

کریمی در خصوص تمدید قرارداد ریکاردو ساپینتو، به رسانه باشگاه گفت: ریکاردو ساپینتو سرمربی استقلال، نتایج موفقیت آمیز و مطلوبی در فصل جاری کسب کرده و از عملکرد او رضایت داریم. طبق نظر هیئت مدیره هم برای فصل آینده گزینه‌ای به جز ایشان نداریم و به زودی مراحل تمدید قرارداد با ایشان نهایی خواهد شد.

وی افزود: این خواسته هواداران عزیز و محترم استقلال نیز هست که آقای ساپینتو فصل آینده هم هدایت تیم را برعهده داشته باشند. مذاکرات اولیه هفته گذشته با ایشان در هتل آزادی انجام شده و ان‌شاءالله به زودی این موضوع نهایی خواهد شد.

۲۵۸ ۲۵۸