حجت اشرف‌زاده خواننده مطرح موسیقی ایرانی در تازه‌ترین فعالیت موسیقایی خود به‌زودی کنسرتی را در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می‌کند. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، حجت اشرف‌زاده از خوانندگان مطرح موسیقی کشورمان که طی سال‌های اخیر عمده فعالیت‌های خود را متمرکز بر تولید آثار در حوزه موسیقی پاپ کرده است، روز شنبه بیست و […]

حجت اشرف‌زاده به «میلاد» رسید

حجت اشرف‌زاده خواننده مطرح موسیقی ایرانی در تازه‌ترین فعالیت موسیقایی خود به‌زودی کنسرتی را در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می‌کند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، حجت اشرف‌زاده از خوانندگان مطرح موسیقی کشورمان که طی سال‌های اخیر عمده فعالیت‌های خود را متمرکز بر تولید آثار در حوزه موسیقی پاپ کرده است، روز شنبه بیست و سوم اردیبهشت ماه سال جاری تازه‌ترین کنسرت خود را در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار خواهد کرد.

این کنسرت طی تاریخ اعلام شده ساعت‌های ۱۹:۳۰ و ۲۲:۳۰ با قیمت بلیت ۲۲۰ تا ۶۹۵ هزار تومان پیش روی مخاطبان قرار داده خواهد شد.

حجت اشرف‌زاده از جمله خوانندگانی است که طی سال‌های گذشته موسیقی را با آشنایی لحن‌ها و آوازهای موسیقی ایرانی ابتدا نزد پدرش و پس از آن در کنار رضا شاکری و حمیدرضا نوربخش فراگرفت.

آلبوم‌های «شرح پریشانی»، «ماه و ماهی»، «بیابان جنون» و «خاتون» از جمله آثاری است که در کنار تولید تک آهنگ‌ها متعدد و برگزاری کنسرت‌ها از اشرف‌زاده پیش روی مخاطبان قرار گرفته است.

این خواننده طی روزهای گذشته نیز تازه‌ترین تک آهنگ خود را با نام «عاشقم باش» منتشر کرده است.

۵۷۲۴۹