ورزش سه نوشت: آرش برهانی از سرمربیگری تیم فوتبال امید استقلال نیز استعفا کرد! روز گذشته بود که بعد از مصاحبه آرش برهانی علیه مدیریت باشگاه استقلال، در جلسه اعضای هیات مدیره تصمیم به برکناری او از آکادمی باشگاه گرفته شد. مدیران باشگاه استقلال بلافاصله اصغر حاجیلو را به عنوان مدیر آکادمی باشگاه منصوب کردند. […]

اولین واکنش آرش برهانی به اقدام جنجالی مدیران استقلال

ورزش سه نوشت: آرش برهانی از سرمربیگری تیم فوتبال امید استقلال نیز استعفا کرد!

روز گذشته بود که بعد از مصاحبه آرش برهانی علیه مدیریت باشگاه استقلال، در جلسه اعضای هیات مدیره تصمیم به برکناری او از آکادمی باشگاه گرفته شد. مدیران باشگاه استقلال بلافاصله اصغر حاجیلو را به عنوان مدیر آکادمی باشگاه منصوب کردند.

در این خصوص حجت کریمی سرپرست باشگاه استقلال در مصاحبه‌ای اعلام کرد که دلیل استعفای برهانی مصاحبه او نبوده اما به هر حال این تصمیم ناگهانی موجب ناراحتی آقای گل سابق استقلال شده است.

برهانی که مصاحبه‌ای در خصوص برکناری خود از آکادمی نکرده، با یک تصمیم ویژه اعتراض خود را نشان داد. او که همزمان سرمربیگری امیدهای استقلال را نیز برعهده داشت و موفق شد این تیم را به مقام قهرمانی لیگ امیدهای فوتبال برساند، حالا از این سمت خود هم کناره‌گیری کرده است.

برهانی با استعفا از سرمربیگری امیدهای استقلال، اعتراض خود را به تصمیم مدیریت باشگاه نشان داده و حالا باید منتظر رفتارهای بعدی او باشیم.

۲۵۸ ۲۵۸