شرکت خدمات ارتباطی رایتل با حضور در دوازدهمین نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۳ بزرگ‌ترین رویداد زیست‌بوم نوآوری و فناوری کشور، آخرین دستاوردهای خود را در زمینه هوشمندسازی به عنوان یک شرکت دانش‌بنیان مبتنی بر فناوری عرضه کرد. به گزارش روابط عمومی رایتل، این شرکت خدمات ارتباطی با محوریت «خدمات سازمانی بر پایه هوشمندسازی» در راستای ارائه خدمات […]

حضور رایتل در رویداد اینوتکس ۲۰۲۳

شرکت خدمات ارتباطی رایتل با حضور در دوازدهمین نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۳ بزرگ‌ترین رویداد زیست‌بوم نوآوری و فناوری کشور، آخرین دستاوردهای خود را در زمینه هوشمندسازی به عنوان یک شرکت دانش‌بنیان مبتنی بر فناوری عرضه کرد.

به گزارش روابط عمومی رایتل، این شرکت خدمات ارتباطی با محوریت «خدمات سازمانی بر پایه هوشمندسازی» در راستای ارائه خدمات و رویکردهای هوشمندانه با اتکا به توان و دانش داخلی و ظرفیت‌سازی اقتصادی در اینوتکس حضور دارد.

نمایشگاه اینوتکس هر ساله با هدف گردآوری مجموعه بازیگران زیست‌بوم نوآوری ایران و در جهت پشتیبانی و ظرفیت‌سازی برای تولید دانش و محصول ایرانی و تجاری‌سازی آن‌ها برگزار می‌شود. امسال نیز دوازدهمین دوره‌ نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری (INOTEX۲۰۲۳) هم‌زمان با اولین دوره نمایشگاه تأمین مالی نوآوری و فناوری (FINOTEX۲۰۲۳)، به منظور افزایش مشارکت بین شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور داخلی و خارجی، جذب سرمایه برای استارت‌آپ‌ها و نیز شبکه‌سازی بین آن‌ها، طی روزهای ۱۹ الی ۲۲ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۲ در محل پارک فناوری پردیس در حال برگزاری است.

در این دوره از نمایشگاه، بیش از ۴۵۰ مشارکت‌کننده از زیست‌بوم نوآوری و فناوری کشور اعم از استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان، شتاب‌دهنده‌ها، مراکز رشد فناوری، پارک‌های علم و فناوری، برگزارکنندگان رویدادهای کارآفرینی و صنایع بزرگ به ارائه جدیدترین محصولات و خدمات فناورانه خود به بیش از ۱۰۰ هزار نفر بازدیدکننده حضوری و برخط (آنلاین) می‌پردازند.