عکاس پیشکسوت عرصه رسانه بعد از انتشار عکس‌هایی از چهره شکسته‌شده ناصر محمدخانی، تصاویر جدیدی از او در دوران جوانی را به اشتراک گذاشت. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ حضور ناصر محمدخانی برای تماشای بازی پرسپولیس و پیکان در ورزشگاه آزادی خبرساز شد چرا که تصاویر منتشرشده از او، چهره‌ای شکسته‌شده را نشان می‌دادند. حالا فرشاد […]

عکس | تصاویر دیده‌نشده از اسطوره پرسپولیس با همسری که کشته شد

عکاس پیشکسوت عرصه رسانه بعد از انتشار عکس‌هایی از چهره شکسته‌شده ناصر محمدخانی، تصاویر جدیدی از او در دوران جوانی را به اشتراک گذاشت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ حضور ناصر محمدخانی برای تماشای بازی پرسپولیس و پیکان در ورزشگاه آزادی خبرساز شد چرا که تصاویر منتشرشده از او، چهره‌ای شکسته‌شده را نشان می‌دادند.

حالا فرشاد عباسی عکاس پیشکسوت با انتشار تصاویری قدیمی از او و خانواده‌اش، خاطره آن دیدار در اواخر دهه هفتاد را بازگو کرد.

عباسی می‌گوید: اواخر دهه هفتاد بود که برای مصاحبه خانوادگی به خانه ناصر محمدخانی رفتیم. آن وقت‌ها البته به خانه ستاره‌ها رفتن برای گرفتن مصاحبه رسم بود. آن روز مرحوم لاله‌ سحرخیزان از ما پذیرایی کرد که متاسفانه در همان خانه چندسال بعد به طرز مشکوکی به قتل رسید.

تصاویر دیده‌نشده‌ای از جوانی ناصر محمدخانی/ بازیکن پرسپولیس در کنار زن اولش که به قتل رسید

تصاویر دیده‌نشده‌ای از جوانی ناصر محمدخانی/ بازیکن پرسپولیس در کنار زن اولش که به قتل رسید