دیدار تیم‌های اینترمیلان و آث میلان در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا به سود آبی و مشکی‌پوشان اینتر خاتمه پیدا کرد. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ در چارچوب دور رفت مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا، از ساعت ۲۲:۳۰ اینترمیلان و آث میلان در ورزشگاه سن سیرو به مصاف هم رفتند که این بازی در نهایت با […]

پیروزی بزرگ اینتر در دربی دلامادونینا؛ افعی‌ها در یک قدمی فینال لیگ قهرمانان

دیدار تیم‌های اینترمیلان و آث میلان در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا به سود آبی و مشکی‌پوشان اینتر خاتمه پیدا کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ در چارچوب دور رفت مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا، از ساعت ۲۲:۳۰ اینترمیلان و آث میلان در ورزشگاه سن سیرو به مصاف هم رفتند که این بازی در نهایت با نتیجه ۲ بر صفر به سود اینتر میلان خاتمه پیدا کرد.

ادین ژکو (۸)، هنریک میخیتاریان (۱۱) در این مسابقه برای اینتر گلزنی کردند و تا پایان توانستند از گل‌های زده خود محافظت کنند. تقابل دو تیم با قضاوت خسوس خیل مانزانو در برگزار شد.

اینتر برای رسیدن به این مرحله دو تیم پرتغالی پورتو و بنفیکا را حذف کرد و آث میلان نیز تاتنهام انگلیس و ناپولی ایتالیا را برای رسیدن به نیمه نهایی حذف کرد.

میلان ایتالیا با ۷ قهرمانی پرافتخارترین ایتالیایی این جام و البته دومین تیم پرافتخار این مسابقات پس از رئال مادرید اسپانیا است و اینتر نیز با ۳ قهرمانی یکی از تیم‌های پرافتخار اروپا و البته دومین تیم پرافتخار ایتالیایی این جام است؛ میلان پس از ۱۶ سال و اینتر پس از ۱۳ سال به نیمه نهایی این رقابت‌ها رسیده اند.

در دیگر بازی این مرحله مصاف تیم‌های رئال مادرید و منچسترسیتی با نتیجه تساوی یک بر یک خاتمه پیدا کرد.

بازی برگشت این دو تیم ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ در ورزشگاه جوزپه مه‌آتزا میلان برگزار خواهد شد.

۲۵۸ ۲۵۸