جورجینا رودریگز درباره ماجرای اولین دیدارش با رونالدو صحبت کرد. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ جورجینا رودریگز برای اولین بار در خصوص ماجرای نخستین قرار خود با کریستیانو رونالدو صحبت کرده است. این زوج در سال ۲۰۱۶ و زمانی که فوق‌ستاره پرتغالی برای رئال مادرید بازی می‌کرد با هم آشنا شدند. رودریگز در مورد اولین قرار […]

ماجرای بامزه از اولین قرار عاشقانه رونالدو و نامزدش؛ دروغ عجیب جورجینا به Cr7!

جورجینا رودریگز درباره ماجرای اولین دیدارش با رونالدو صحبت کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ جورجینا رودریگز برای اولین بار در خصوص ماجرای نخستین قرار خود با کریستیانو رونالدو صحبت کرده است. این زوج در سال ۲۰۱۶ و زمانی که فوق‌ستاره پرتغالی برای رئال مادرید بازی می‌کرد با هم آشنا شدند.

رودریگز در مورد اولین قرار ملاقاتشان صحبت و ادعا کرد که وقتی رونالدو از او برای بیرون رفتن درخواست کرد، او قبلاً غذا خورده بود ولی با این حال، برای شام با فوق‌ستاره آن زمان رئال مادرید بیرون رفت.

جورجینا در این خصوص گفت: «کریستیانو به من گفت می‌خواهی با من برای شام بیایی؟ من دو ساعت قبل شام خورده بودم ولی این پیشنهاد را قبول کردم!»

کریستیانو رونالدو و جورجینا رودریگز مدت زیادی است که باهم ارتباط دارند و در این مدت روزهای خوشی را سپری کرده‌اند. آن‌ها پنج بچه دارند که دو تای آن‌ها فرزندان رودریگز هستند. این زوج در حال حاضر از زمان انتقال برنده ۵ توپ طلا به باشگاه النصر، در ریاض، پایتخت عربستان سعودی زندگی می‌کنند.

بیشتر بخوانید:

۲۵۸ ۲۵۸