ایرنا نوشت: رییس پلیس راه گناباد گفت: آتش سوزی و انفجار یک دستگاه خودرو سواری پراید حامل سوخت قاچاق بامداد پنج شنبه در راههای این شهرستان یک کشته بر جای گذاشت. سرگرد مجتبی زنگویی افزود: این خودرو سواری حامل سوخت قاچاق در ساعت ۲ و ۱۱ دقیقه بامداد روز پنجشنبه در کیلومتر ۱۴ جاده گناباد […]

آتش‌سوزی خودرو حامل سوخت قاچاق/ یک نفر جان باخت

ایرنا نوشت: رییس پلیس راه گناباد گفت: آتش سوزی و انفجار یک دستگاه خودرو سواری پراید حامل سوخت قاچاق بامداد پنج شنبه در راههای این شهرستان یک کشته بر جای گذاشت.

سرگرد مجتبی زنگویی افزود: این خودرو سواری حامل سوخت قاچاق در ساعت ۲ و ۱۱ دقیقه بامداد روز پنجشنبه در کیلومتر ۱۴ جاده گناباد به قاین با یک دستگاه تریلر حمل مواد سوختی به صورت رخ به رخ برخورد کرد که بر اثر این سانحه راننده خودرو سواری پراید بر اثر انفجار و حریق خودرو در دم فوت کرد.

وی با اشاره به افزایش سوانح جاده ای و کشته های خودروهای حامل سوخت قاچاق در راههای شهرستان گناباد ادامه داد: بر اثر سه مورد حریق ناشی از تصادف و یا واژگونی خودروهای حامل سوخت از ابتدای امسال تاکنون در جاده های گناباد چهار نفر جان خود را از دست داده اند و یک نفر هم مصدوم شده است.

ورییس پلیس راه گناباد گفت: افزایش سوانح جاده ای خودروهای حامل سوخت قاچاق به یک معضل اساسی در جاده های این شهرستان تبدیل شده است و مسوولان ذیربط باید با حساسیت بیشتری با این معضل برخورد کنند.

مرکز شهرستان گناباد در فاصله ۲۸۷ کیلومتری جنوب مشهد و جنوب استان خراسان رضوی واقع است.

بیشتر بخوانید:

انحراف اتوبوس از جاده ۱۳ نفر راهی بیمارستان کرد

۳۵۲۳۶