پرسپولیس برای انجام بازی با گل‌گهر سیرجان راهی اردو شد. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، بعد از صدرنشینی و شانس بزرگ قهرمانی در فاصله دو هفته مانده به پایان فصل، اکنون سرخ‌ها خود را مهیای دیدار سخت و حساس برابر گل‌گهر سیرجان می‌کنند. پرسپولیس طی این فصل دو بار مقابل گل‌گهر سیرجان قرار گرفته و موفق […]

گل‌محمدی ستاره پرسپولیس را خط زد

پرسپولیس برای انجام بازی با گل‌گهر سیرجان راهی اردو شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، بعد از صدرنشینی و شانس بزرگ قهرمانی در فاصله دو هفته مانده به پایان فصل، اکنون سرخ‌ها خود را مهیای دیدار سخت و حساس برابر گل‌گهر سیرجان می‌کنند.

پرسپولیس طی این فصل دو بار مقابل گل‌گهر سیرجان قرار گرفته و موفق به شکست حریف در لیگ و جام حذفی شده است. آنها امیدوارند برای سومین بازی در این فصل نیز سیرجانی‌ها را با شکست بدرقه کنند.

آخرین تمرین پرسپولیس زیر نظر یحیی گل‌محمدی با حضور تمامی نفرات برگزار شد و کادرفنی آخرین تدابیر فنی خود را برای این دیدار مورد ارزیابی قرار دادند.

در پایان تمرین در شرایطی سرخپوشان راهی اردو شدند که سیامک نعمتی از لیست این بازی کنار رفت و پرسپولیس را مقابل سیرجانی‌ها همراهی نخواهد کرد.

نعمتی که در نیم فصل نیز در آستانه خروج از پرسپولیس قرار داشت، با توجه به علاقه قلبی‌اش به این تیم در نهایت برای این موضوع مقاومت کرد. در نهایت نعمتی که در چند پست برای این تیم طی فصول اخیر کار کرده، به جمع سرخپوشان بازگشت و در دیدار جام حذفی نیز به سپاهان گل زد.

او اکنون با خروج از لیست پرسپولیس برای دیدار با گل‌گهر سیرجان، امیدوار است برابر نساجی در هفته پایانی بار دیگر شانس همراهی تیمش را به دست بیاورد.

۲۵۸۲۵۸