روزیاتو نوشت: مارک زاکربرگ میلیاردر ۳۸ ساله ی دنیای فناوری دستاوردی دیگر به رزومه ی خود اضافه کرده است: دریافت مدال هنرهای رزمی. مؤسس شرکت متا در اولین حضور خود در رقابت های جوجیتسوی برزیلی موفق به کسب مدال های طلا و نقره شد، امری که حیرت بسیاری از اعضای جامعه هنرهای رزمی و احتمالاً […]

قدرت بدنی باورنکردنی مارک زاکربرگ/ مالک فیسبوک و واتساپ مدال طلا گرفت/ عکس

روزیاتو نوشت: مارک زاکربرگ میلیاردر ۳۸ ساله ی دنیای فناوری دستاوردی دیگر به رزومه ی خود اضافه کرده است: دریافت مدال هنرهای رزمی.

مؤسس شرکت متا در اولین حضور خود در رقابت های جوجیتسوی برزیلی موفق به کسب مدال های طلا و نقره شد، امری که حیرت بسیاری از اعضای جامعه هنرهای رزمی و احتمالاً فراتر از آن را برانگیخته است.

قدرت بدنی حیرت‌انگیز مارک زاکربرگ/ مالک فیسبوک و واتساپ مدال طلا گرفت/ عکس

زاکربرگ که در اوایل روزهای همه‌گیری کرونا از علاقمند شدنش به این ورزش گفته بود، حالا با انتشار پستی در صفحات مجازی خود در فیسبوک اینستاگرام اعلام کرده برای نخستین بار در یک مسابقه ی جوجیتسوی برزیلی شرکت کرده و موفق به دریافت چند مدال شده است.

یکی از مربیان او، کای وو در کامنتی این دستاورد را به زاکربرگ تبریک گفت و نوشت: «مسابقات زاک بسیار حماسی بود. هیچ کدام از مسابقه ها ساده نبود و همه چیز به سختی به دست آمد. برایم یک افتخار بود که توانستم مربی اش باشم و هر چه می دانم به او یاد دهم.»

سرگرمی جدید زاکربرگ با حمایت ورزشکاران مشهور هم مواجه شده است. کانر مک گرگور، قهرمان سابق UFC و برناندو فاریای برزیلی که سابقه ی ۵ قهرمانی جهانی در رشته ی جوجیتسو را دارد، از جمله ی ورزشکارانی هستند که به تحسین او پرداخته اند.

۵۸۵۸