ورزش سه نوشت: یوفا با انتشار بیانیه ای تایید کرد که فینال لیگ قهرمانان فصل جاری طبق برنامه قبلی در ورزشگاه آتاتورک استانبول برگزار خواهد شد. فینال لیگ قهرمانان فصل ۲۳-۲۰۲۲ قرار است در ورزشگاه آتاتورک استانبول و در تاریخ ۱۰ ژوئن برگزار شود اما در روزهای اخیر نگرانی‌هایی به خاطر شرایط اخیر ترکیه ایجاد […]

یوفا تایید کرد: فینال لیگ قهرمانان در استانبول

ورزش سه نوشت: یوفا با انتشار بیانیه ای تایید کرد که فینال لیگ قهرمانان فصل جاری طبق برنامه قبلی در ورزشگاه آتاتورک استانبول برگزار خواهد شد.

فینال لیگ قهرمانان فصل ۲۳-۲۰۲۲ قرار است در ورزشگاه آتاتورک استانبول و در تاریخ ۱۰ ژوئن برگزار شود اما در روزهای اخیر نگرانی‌هایی به خاطر شرایط اخیر ترکیه ایجاد شده بود. انتخابات این کشور قرار است در ماه جاری میلادی برگزار شود و این نگرانی وجود دارد که در صورت انتخاب یا عدم انتخاب رجب طیب اردوغان درگیری‌هایی از سوی هواداران دو طرف در این کشور ایجاد شود. یوفا به هیچ وجه علاقه ندارد که تغییری در محل برگزاری دیدار فینال این مسابقات برگزار کند و این مهم را امروز تایید کرد. خصوصا که استانبول پیش از این قرار بود میزبان فینال لیگ قهرمانان در سال ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ باشد که به دلیل شیوع ویروس کرونا موفق نشد. در هر صورت یوفا امروز اطمینان دارد که فارغ از هر اتفاقی، فینال لیگ قهرمانان در استانبول برگزار خواهد شد و به لیسبون منتقل نمی شود.

۲۵۷ ۲۵۱