فارس نوشت: اسطوره فوتبال عربستان و باشگاه النصر درخواست عجیبی درباره رونالدو کرد. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ کریستیانو رونالدو ابرستاره پرتغالی زمستان گذشته راهی لیگ عربستان شد و به تیم صدرنشین لیگ یعنی النصر ملحق شد. از زمان پیوستن رونالدو به زردهای ریاض افت این تیم آغاز شد. رونالدو هر چند آمار فردی خوبی از […]

رونالدو را نیمکت‌نشین کنید

فارس نوشت: اسطوره فوتبال عربستان و باشگاه النصر درخواست عجیبی درباره رونالدو کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ کریستیانو رونالدو ابرستاره پرتغالی زمستان گذشته راهی لیگ عربستان شد و به تیم صدرنشین لیگ یعنی النصر ملحق شد. از زمان پیوستن رونالدو به زردهای ریاض افت این تیم آغاز شد. رونالدو هر چند آمار فردی خوبی از خود به جای گذاشته و تا الان در ۱۲ بازی ۱۲ گل به ثمر رسانده است ولی عملکرد تیمی النصر افت کرده و از ۳ جام خداحافظی کرده و تقریبا قهرمانی در لیگ را نیز از دست داده است. حسین عبدالغنی اسطوره فوتبال عربستان و باشگاه النصر در مصاحبه با شبکه «mbc » اسپورت راهکار عجیبی داد و گفت: مدیریت باشگاه باید قوی باشد و تصمیمی بزرگ برای تیم بگیرد. حضور همزمان تالیسکای برزیلی با رونالدو در ترکیب معنا ندارد. وی افزود: باید یکی از این دو بازیکن نیمکت نشین باشند. فرقی نمی کند رونالدو یا تالیسکا. هر کدام که عملکرد بهتری دارد در زمین باشد و دیگری نیمکت نشین شود.

تالیسکا در این فصل بالاتر از رونالدو ۱۶ گل برای النصر زده و ستاره زردهای ریاض بوده است. هر زمان که این دو در ترکیب النصر بودند ستاره برزیلی جایزه بهترین بازیکن زمین را بالاتر از رونالدو کسب می کرد.

۲۵۷ ۲۵۱