اشتباه عجیب علیرضا بیرانوند در اواخر نیمه اول داشت کار دست پرسپولیس می داد. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، پرسپولیس ۴۵ دقیقه ای طوفانی و درخشان در مقابل گل گهر داشته و موفق شد با برتری ۰-۳ راهی رختکن شود. اگر اتفاق عجیبی رخ ندهد باید پرسپولیس را برنده این دیدار دانست و آنها با کسب […]

اشتباه عجیب بیرانوند که به خیر گذشت

اشتباه عجیب علیرضا بیرانوند در اواخر نیمه اول داشت کار دست پرسپولیس می داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، پرسپولیس ۴۵ دقیقه ای طوفانی و درخشان در مقابل گل گهر داشته و موفق شد با برتری ۰-۳ راهی رختکن شود. اگر اتفاق عجیبی رخ ندهد باید پرسپولیس را برنده این دیدار دانست و آنها با کسب یک پیروزی در هفته پایانی می توانند عنوان قهرمانی در این فصل لیگ برتر را از آن خود کنند.

در دقیقه ۴۳ این دیدار بود که پای آرام و ضعیف علیرضا بیرانوند در محوطه جریمه به مرتضی پورعلی گنجی نرسید و این رضا شکاری بود که با یک تکل بسیار خوب توپ را به مرتضی تبریزی د محوطه جریمه رساند.

اما این مهاجم بلندقامت نتوانست ضربه خوبی به سمت دروازه پرسپولیس بزند و علیرضا بیرانوند خوش شانس بود که شوت این بازیکن با اختلاف قابل توجهی از کنار دروازه به بیرون رفت. دروازه بان باتجربه پرسپولیس در اوایل بازی نیز یکی دو بار هنگام ارسال پاس همبازیان خود را تحت فشار قرار دهد و فقط یک اشتباه در ادامه از این دست می تواند کل فصل پرسپولیس را تحت تاثیر قرار دهد.

۲۵۸۲۵۸