شهریار مغانلو مهاجم سپاهان با گلزنی دوباره مقابل پیکان به صدر جدول گلزنان رسید. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ تیم فوتبال سپاهان در حالی جشنواره‌ای از گل برابر پیکان به پا کرده که شهریار مغانلو با دبل مقابل رشید مظاهری، دوازدهمین گل فصل خود را به ثمر رساند تا بالاتر از رضا اسدی در صدر جدول […]

آقای گل فوتبال ایران عوض شد!

شهریار مغانلو مهاجم سپاهان با گلزنی دوباره مقابل پیکان به صدر جدول گلزنان رسید.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ تیم فوتبال سپاهان در حالی جشنواره‌ای از گل برابر پیکان به پا کرده که شهریار مغانلو با دبل مقابل رشید مظاهری، دوازدهمین گل فصل خود را به ثمر رساند تا بالاتر از رضا اسدی در صدر جدول گلزنان قرار بگیرد.

مغانلو که تا پیش از بازی امروز با ده گل در رده دوم در کنار عباس‌زاده قرار داشت، گل نخست خود در بازی امروز را از روی ضربه پنالتی به ثمر رساند و در ابتدای نیمه دوم هم بلافاصله پس از گل امید نورافکن، از داخل محوطه جریمه کرنر ارسالی توسط احمدزاده را با یک ضربه سر زودتر از رشید مظاهری به تور دروازه چسباند تا کار چهار بر صفر شود.

این گل دوازدهمین خوشحالی شهریار مغانلو پس از گلزنی در لیگ برتر را برای او در پی داشت تا ستاره خط حمله سپاهان در صدر جدول گلزنان قرار بگیرد و در فاصله یک هفته تا پایان لیگ، شانس کسب دومین آقای گلی خود در لیگ برتر را به دست بیاورد.

۲۵۸۲۵۸