مهاجم استقلال گفت: نگذاشتند ما قهرمان شویم و گرنه باید تا الان قهرمان می‌شدیم. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، مهدی قائدی پس از بزتری استقلال مقابل مس رفسنجان اظهار داشت: به بازیکنان دو تیم خسته نباشید می‌گویم به‌ ویژه بازیکنان استقلال که خیلی زحمت و سختی کشیدند، هیچ چیزی از ارزش‌های بازیکنان ما کم نشد. نگذاشتند […]

قائدی: نگذاشتند قهرمان شویم

مهاجم استقلال گفت: نگذاشتند ما قهرمان شویم و گرنه باید تا الان قهرمان می‌شدیم.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، مهدی قائدی پس از بزتری استقلال مقابل مس رفسنجان اظهار داشت: به بازیکنان دو تیم خسته نباشید می‌گویم به‌ ویژه بازیکنان استقلال که خیلی زحمت و سختی کشیدند، هیچ چیزی از ارزش‌های بازیکنان ما کم نشد. نگذاشتند ما قهرمان شویم و گرنه باید تا الان قهرمان می‌شدیم. خیلی اشتباهات بود که از اول فصل تا الان رخ داد، من مثل این بچه‌ها ندیدم؛ دم بچه‌ها گرم.

وی ادامه داد: دریافتی‌مان صفر است. ۷، ۸ ماه است هیچ پولی نگرفته‌ایم. فقط چهار مدیرعامل از اول فصل عوض کردیم. باز هم دم بچه‌ها گرم که تا الان خیلی زحمت کشیده‌اند. امیدوارم در پایان فصل بتوانیم با قهرمانی در جام حذفی دل هواداران‌ را شاد کنیم.

مهاجم استقلال ادامه داد: ۱۰۰ درصد از ساپینتو راضی هستیم، او مربی باکیفیتی است، با بازیکنان دوست است و دلش با تیم است. در این چند وقت اخیر دیدید که او چقدر دلسوز تیم و بچه‌ها است. اگر ساپینتو مثل مربیان قبلی بود، می‌توانست برود. امیدوارم کار او هم حل شود و سال‌ها در استقلال بماند. ساپینتو می‌تواند استقلال را به جایی که لیاقت دارد، برساند.

۲۵۸۲۵۸