باشگاه پرسپولیس به دلیل بیان اظهارات خلاف واقع، از سرمربی و بازیکن تیم سپاهان به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال شکایت می‌کند. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، باشگاه پرسپولیس با توجه به اظهار نظرهای صورت گرفته از سوی ژوزه مورایس و امید نورافکن، اعضای تیم فوتبال اصفهان قبل و بعد از بازی‌های هفته بیست و نهم، از […]

شکایت باشگاه پرسپولیس از مورایس و نورافکن

باشگاه پرسپولیس به دلیل بیان اظهارات خلاف واقع، از سرمربی و بازیکن تیم سپاهان به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال شکایت می‌کند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، باشگاه پرسپولیس با توجه به اظهار نظرهای صورت گرفته از سوی ژوزه مورایس و امید نورافکن، اعضای تیم فوتبال اصفهان قبل و بعد از بازی‌های هفته بیست و نهم، از ایشان به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال شکایت خواهد برد.

این اظهار نظرها حاوی اتهامات دروغین و عوام‌فریبانه علیه باشگاه پرسپولیس و دیگر عوامل فوتبال بوده است که با توجه به اتفاقات بازی اخیر این تیم به نظر می‌رسد با هدف ایجاد فشار برای تاثیرگذاری بر نتایج رقابت‌ها و همچنین وارونه جلوه دادن حقایق موجود، صورت گرفته است.

باشگاه پرسپولیس با توجه به کارهای مهم‌تری که دارد، هنوز تصمیم به پاسخ‌گویی رسانه‌ای به عنوان حق طبیعی و قانونی نگرفته است و تا این لحظه بنا بر استفاده از حق خود برای پیگرد حقوقی و انضباطی دارد که بر این اساس از دو نامبرده شکایت می‌شود.

۲۵۸۲۵۸