تیم ملی وزنه برداری ایران موفق شد در مسابقات آسیایی به مقام قهرمانی برسد. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ دکتر سید حمید سجادی در پیامی قهرمانی تیم ملی وزنه‌برداری ایران در رقابت‌های قهرمانی آسیا را تبریک گفت. متن پیام دکتر سید حمید سجادی به شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیم وزنه‌برداری ایران در رویداد رقابتی […]

پیام تبریک وزیر ورزش و جوانان پس از قهرمانی تیم ملی وزنه‌برداری ایران

تیم ملی وزنه برداری ایران موفق شد در مسابقات آسیایی به مقام قهرمانی برسد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ دکتر سید حمید سجادی در پیامی قهرمانی تیم ملی وزنه‌برداری ایران در رقابت‌های قهرمانی آسیا را تبریک گفت.

متن پیام دکتر سید حمید سجادی به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

وزنه‌برداری ایران در رویداد رقابتی قهرمانی آسیا بر بام قاره کهن ایستاد تا بار دیگر شایستگی پولادمردان که بارها در عرصه‌های جهانی و المپیک هم افتخار آفرین شده‌اند، به منصه ظهور برسد.

برآیند تلاش ملی‌پوشان وزنه‌برداری ایران در عرصه‌ی قهرمانی آسیا ۲ طلا، ۳ نقره و ۵ برنز و کسب ۶۳۵ امتیاز تیمی و قرار گرفتن روی سکوی قهرمانی آسیا بود که ارزشمند است و همچنان جامعه ورزش را به این رشته پرافتخار امیدوار نگاه می‌دارد.

با تبریک صمیمانه به ملی پوشان و مدال‌آوران وزنه‌برداری ایران و کادر فنی و سرپرستی و همچنین دست اندرکاران فدراسیون، امیدوارم در آینده حضور وزنه‌برداری ایران را در رقابت‌های جهانی، بازی‌های آسیایی و المپیک با ابهت‌تر و پرافتخارتر از گذشته ببینیم.

سید حمید سجادی

۲۵۸۲۵۸