در حالی که دنیای فوتبال منتظر مشخص شدن آینده لیونل مسی ستاره آرژانتینی پی اس جی است، خبری که در مورد یک کودک ۹ ساله منتشر شده به شدت در شبکه های اجتماعی مورد توجه قرار گرفته و وایرال شده است. ستاره ۳۵ ساله اهل روساریو هنوز در مورد آینده خود تصمیمی نگرفته است و […]

عکس | لیونل مسی به سائوپائولو پیوست!

در حالی که دنیای فوتبال منتظر مشخص شدن آینده لیونل مسی ستاره آرژانتینی پی اس جی است، خبری که در مورد یک کودک ۹ ساله منتشر شده به شدت در شبکه های اجتماعی مورد توجه قرار گرفته و وایرال شده است.

ستاره ۳۵ ساله اهل روساریو هنوز در مورد آینده خود تصمیمی نگرفته است و باید از میان الهلال عربستان و بارسلونا یکی را به عنوان مقصد آینده خود انتخاب کند اما بازیکن ۹ ساله دیگری به نام لیونل مسی، اولین قرارداد حرفه ای خود را با سائوپائولو به امضا رسانده است!

این اولین باری نیست که تشابه اسمی با ستارگان فوتبال آرژانتین در کشور برزیل مورد توجه قرار می گیرد. در جام جهانی زیر ۱۷ سال در اکوادور نیز یکی از ستارگان فوتبال برزیل، "ریکلمه فیلیپی مارینیو ده سوزا" نام داشت که تشابه اسمی او با خوان رومن ریکلمه ستاره اسبق فوتبال آرژآنتین مورد توجه قرار گرفت.

عکس | لیونل مسی به سائوپائولو پیوست!

حالا خبر می رسد که کودکی ۹ ساله به نام "لیونل مسی داسیلوا" اولین قرارداد حرفه ای خود را با تیم زیر ۹ سال سائوپائولو امضا کرده است. این کودک در سال ۲۰۱۴ متولد شده است، یعنی در همان سالی که مسی در فینال جام جهانی مقابل آلمان شکست خورد. به نظر می رسد که والدین این کودک به حدی به مسی علاقمند بوده اند که نام پسرشان را از روی نام او انتخاب کرده اند!

۲۵۷ ۲۵۱