ایسنا نوشت: معاون اول رئیس جمهور در پی شناسایی پیکر دو شهید دوران دفاع مقدس دزفول با صدور پیامی یاد و نام آنها را گرامی داشت. در پیام محمد مخبر آمده است: «بازگشت پیکر پاک شهیدان سید منصور قاطمه‌باف و شهید احمد کایدخورده از شهدای دوران دفاع مقدس پس از ۴۲ سال بار دیگر فضای […]

برای بازگشت «سید منصور» و «احمد» به وطن + عکس

ایسنا نوشت: معاون اول رئیس جمهور در پی شناسایی پیکر دو شهید دوران دفاع مقدس دزفول با صدور پیامی یاد و نام آنها را گرامی داشت.

  • در پیام محمد مخبر آمده است: «بازگشت پیکر پاک شهیدان سید منصور قاطمه‌باف و شهید احمد کایدخورده از شهدای دوران دفاع مقدس پس از ۴۲ سال بار دیگر فضای ایران اسلامی و خصوصا استان خوزستان را عطرآگین ساخت و خاطره رشادت‌های دلیرمردان جبهه های نبرد حق علیه باطل را در اذهان همه ما زنده کرد.
  • آن دو شهید گرامی که در عنفوان جوانی و در عملیات والفجر مقدماتی جان خویش را در راه دفاع از مرزهای میهن اسلامی فدا کردند، اکنون یادآور دورانی مقدس در تاریخ ما هستند که مملو از ایثار و فداکاری و سرشار از صحنه هایی ماندگار و غرورآفرین است.
    برای بازگشت «سید منصور» و «احمد» به وطن + عکس
  • اینجانب یاد و نام این دو شهید خطه دزفول قهرمان و سمبل مقاومت را گرامی می دارم و ضمن تبریک و تسلیت به خانواده آن شهدای بزرگوار، امیدوارم خداوند متعال آنها را با سید و سالار شهیدان اباعبدالله الحسین (ع) محشور بگرداند.»

بیشتر بخوانید:

۲۱۲۲۰