دیجیاتو نوشت: لیندا یاکارینو، مدیرعامل جدید توییتر در توییتی اعلام کرد که می‌خواهد برای محقق‌سازی اهداف مدنظر ایلان ماسک هیجان‌زده است. ایلان ماسک، مالک توییتر جمعه سرانجام در توییتی اعلام کرد که لیندا یاکارینو جانشین او خواهد شد و به‌زودی کارش را به‌عنوان مدیرعامل در این شبکه اجتماعی آغاز خواهد کرد. حالا خانم یاکارینو برای […]

نخستین اظهارنظر مدیرعامل جدید توییتر درباره ایلان ماسک و آینده این شبکه اجتماعی

دیجیاتو نوشت: لیندا یاکارینو، مدیرعامل جدید توییتر در توییتی اعلام کرد که می‌خواهد برای محقق‌سازی اهداف مدنظر ایلان ماسک هیجان‌زده است.

ایلان ماسک، مالک توییتر جمعه سرانجام در توییتی اعلام کرد که لیندا یاکارینو جانشین او خواهد شد و به‌زودی کارش را به‌عنوان مدیرعامل در این شبکه اجتماعی آغاز خواهد کرد. حالا خانم یاکارینو برای اولین‌بار پس از اعلام این خبر در یک اظهارنظر عمومی در توییتی نوشت: «مدت‌هاست که از نگرش [ماسک] به‌منظور ایجاد آینده‌ای روشن‌تر الهام گرفته‌ام. هیجان‌زده‌ام تا به محقق‌سازی این نگرش در توییتر و متحول‌سازی این کسب‌وکار در کنار یکدیگر کمک کنم.»

یاکارینو که سال‌ها به‌عنوان مدیر ارشد تبلیغات در شرکت NBCUniversal فعالیت می‌کرد، می‌گوید اکنون نسبت به آینده پلتفرم توییتر احساس تعهد می‌کند. او از مخاطبان خود که حالا به‌شکل فزاینده‌ای رو به افزایش است، درخواست کرده تا به او بازخورد بدهند.

لیندا یاکارینو به سمت توییتر ۲٫۰ پیش می‌رود

مدیرعامل جدید توییتر در انتهای توییتش نوشته شده است که می‌خواهد در مسیر محقق‌سازی توییتر ۲٫۰ حرکت کند. چند ماه پیش ایلان ماسک گفته بود که دوران جدید توییتر با نسخه ۲٫۰ این شبکه اجتماعی آغاز می‌شود و کارمندان هم باید خود را برای شرایط کاری دشوار پیش رو آماده کنند.

یاکارینو در زمینه هدایت توییتر کار سختی در پیش خواهد داشت. این شرکت از زمان ورود ایلان ماسک با قطع همکاری بخشی از خریداران تبلیغات روبه‌رو بوده و نزدیک به ۸۰ درصد از کارمندانش را از دست داده است.

ماسک در خبر معرفی لیندا یاکارینو گفته بود که آن‌ها در این همکاری به‌دنبال تبدیل توییتر به X یا همان اپلیکیشن همه‌چیز هستند. او تاکنون بارها به طرح ساخت سوپراپلیکیشنی شبیه وی‌چت چین اشاره کرده بود که با نام X می‌خواهد سرویس‌های مختلفی ازجمله یک شبکه اجتماعی، پیام‌رسان، خدمات پرداخت و غیره را یک‌جا به کاربران ارائه کند.

۵۸۵۸