خبرفوری، بزرگترین مجموعه رسانه‌ای تبلیغاتی کشور با مجموعه‌ای گسترده از شرکت‌ها و رسانه‌‌های متنوع در فضای مجازی است که بجز در سایت در تمام شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسانها داخلی و خارجی فعال است. این روزها رسانه‌ها نقش مهمی در توسعه روابط انسانی دارند که خبر فوری با مجموعه‌ای بیش از ۱۰۰ نام متفاوت رسانه‌ای و […]

خبرفوری، بزرگترین مجموعه رسانه‌ای تبلیغاتی کشور با مجموعه‌ای گسترده از شرکت‌ها و رسانه‌‌های متنوع در فضای مجازی است که بجز در سایت در تمام شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسانها داخلی و خارجی فعال است.

این روزها رسانه‌ها نقش مهمی در توسعه روابط انسانی دارند که خبر فوری با مجموعه‌ای بیش از ۱۰۰ نام متفاوت رسانه‌ای و در قالب بیش از ۵۰۰ کانال یا صفحه و با مخاطبی بیش از ۲۵میلیون نفر تجمیعی در بسترهای گوناگون فضای مجازی شامل سایت‌، اپلیکیشن‌، تلگرام، روبیکا، ایتا، روبینو، اینستاگرام، سروش، بله، آی‌گپ، گپ، توئیتر، ویراستی، فیس بوک، آپارات، یوتیوب، نماشا، تماشا، کلاب‌هوس و… در حال فعالیت در این حوزه حساس، مهم، سخت و چالش برانگیز است.

ابراهیم کفشدار طوسی که در حال حاضر به عنوان رئیس هیئت مدیره این هلدینگ در حال فعالیت می‌باشد، مالک مجموعه و بنیانگذار شرکت‌های زیر مجموعه خبرفوری است. او در سال ۱۳۹۳ همزمان با ایجاد بسترهای نوین انتشار خبر در فضای مجازی، مجموعه‌ای از رسانه‌ها را ایجاد و با خلق درامد از همان ابتدا توسعه و سرمایه‌گذاری روی استارت‌آپ‌های مختلف در حوزه تبلیغات، رسانه، سرگرمی و فناوری را آغاز و نسبت به تاسیس شرکت‌های مختلف در این زمینه اقدام کرد.

هلدینگ خبر فوری براساس میزان مخاطب و بنا به مالکیت کاملا خصوصی آن و بخاطر عدم وابستگی به دستگاه‌های دولتی یا حاکمیتی و با داشتن بیش از ۲۵میلیون مخاطب مستقیم در بسترهای رسانه‌ای خود و دسترسی تبلیغاتی به بیش از ۱۵۰میلیون مخاطب تجمیعی در رسانه‌ها و صفحات و کانالهای بزرگ کشور، بزرگترین مجموعه رسانه‌ای تبلیغاتی کشور به حساب می‌آید.

بد نیست بدانید که خاستگاه این مجموعه کلان‌شهر مشهد بوده اما با راه اندازی دفتر تهران فعالیت این مجموعه رسانه‌ای را در پایتخت نیز به شکلی جدی‌تر ادامه داده است. همچنین این مجموعه به جهت دارا بودن رسانه‌های مختلف استانی در بعضی از استان‌های کشور نیز نماینده رسانه‌ای و یا تبلیغاتی دارد.

پس از توسعه رسانه‌های خبرفوری در تمام استانهای کشور و اخذ ۱۰ مجوز رسانه‌ای از وزارت ارشاد برای پایگاه‌های اطلاع رسانی و نشریه خود، خبرفوری به سراغ حوزه بین المللی رفته و به پوشش سه زبان زبان انگلیسی، عربی و فارسی تحت برند این شرکت پرداخت و با توسعه رسانه‌های خود در بستر شبکه‌های اجتماعی برای کشورهای منطقه و فرامنطقه‌ای، کار خود را ادامه داده است.

محور محتوای خبرفوری “انتشار اخبار مردمی و پیگیری مطالبات آنان با نگاه سازنده در جهت بهبود عملکرد همه دولت‌ها و حکومت‌ها با دید جهانی” برای رشد عدالت و افزایش کیفیت زندگی است.

مجموعه خبرفوری در راستای ترویج روحیه کارآفرینی و همچنین با توسعه کمی و کیفی فعالیت‌های خود توانسته در حال حاضر برای بیش از ۳۰۰ خانواده بصورت مستقیم و برای بیش از ۲۴۰۰خانواده بصورت غیر مستقیم اشتغال و درآمد پایدار ایجاد نماید.

توجه مدیران این مجموعه به افزایش دانش و مهارت پرسنل خود تا جایی پیش رفته است که مرکزی آموزشی در این مجموعه ایجاد شده و بدنبال ایجاد دانشگاهی تخصصی در زمینه‌ آموزش‌های مختلف ارتباطات و فضای مجازی است که بدنبال انتقال تجربه گرانقیمت خود است. همچنین توجه این مجموعه به جوانگرایی باعث شده تا علاوه بر جذب افراد متخصص، میانگین سنی پرسنل آن تنها ۲۳/۵سال باشد که ۵۵درصد آنها خانم و ۴۵ درصد آقا می‌باشند.

مجموعه خبرفوری از اواسط سال ۱۳۹۵ تا اواخر سال ۱۳۹۶ پرمخاطب‌ترین کانال خبری تلگرام بود، که نه‌تنها بیشترین مخاطب تلگرام در ایران را دارا بوده بلکه در بازه ای دارای بیشترین مخاطب تلگرام در جهان نیز بوده است و این سبب شد تا عده‌ای شیاد به فکر سوءاستفاده از نام و برند خبرفوری بیافتند و با اینکه تنها رسانه‌ مجوزدار با نام خبرفوری و با لوگوی سبز و تنها موسسه فرهنگی هنری با همین نام این مجموعه رسانه‌ای است اما همچنان شیادان داخلی و خارجی و یا افراد ضدانقلاب با طراحی لوگوهای مشابه و یا با رنگ‌های دیگر بدنبال سوءاستفاده و یا کلاهبرداری حقیقی و مجازی هستند.

با توجه به حساسیت، دقت و تخصص در شبکه تولید محتوا و پیچیدگی و سرعت توزیع محتوا در تمام بسترهای رسانه‌ای این مجموعه و پیگیری‌های مستمر و اثبات دانش تولید شده اختصاصی خبرفوری و با راهنمایی مشاوران باتجربه خود توانست مجوز “صنایع خلاق” را از معاونت علمی ریاست جمهوری اخذ نماید.

همچنین این مجموعه با کسب مجوز راه‌اندازی شتاب‌دهنده با نام “مدیارایز” (Media Rise ) از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، توانسته کسب و کارهای نوپا مجازی و استارت‌آپ‌های زیادی را مورد حمایت خود قرار دهد و در حوزه ساختارهای محتوایی و حمایت از رسانه‌ها نیز به عنوان یکی از فعال‌ترین شتاب‌دهنده‌ها، مکررا از سوی مسئولین و سازمان‌های مختلف مورد تقدیر قرار گیرد.

اینک مجموعه خبرفوری با پیگیری گواهینامه‌های استاندارهای مدیریتی (ISO) و ثبت چندین مجوز موسسه فرهنگی چندمنظوره و تک‌منظوره و همچنین اخذ ۴ مجوز موسسه نشر دیجیتال به دنبال تثبیت فضای کاری و ارتقا کمی و کیفی فعالیت‌های خود در بخش‌های مختلف است.

شرکت‌ها و موسسات مجموعه خبرفوری

شرکت تبلیغاتی رسانه‌ای باران:

باران (Baran) یک شرکت تبلیغاتی-رسانه‌ای است که در سال ۱۳۹۸ با سرمایه‌گذاری مجموعه خبرفوری، توسط دکتر برهان رکنی لموکی تاسیس شده و به عنوان مجری انحصاری تبلیغات خبرفوری و رسانه‌های وابسته آن در بستر شبکه‌های اجتماعی فعالیت خود را آغاز کرده است که هم اکنون ایشان در تهران در حال توسعه کسب و کار خبرفوری می‌باشد و هم اکنون دکتر حجت قدیم خوانی بعنوان قایم مقام مدیرعامل مدیریت این شرکت را در مشهد بر عهده دارند.

فعالیت‌های این شرکت به انتشار تبلیغات مشتریانش در رسانه‌های مجموعه خلاصه نمی‌شود. از جمله سایر فعالیت‌های این شرکت می‌توان به مشاوره تبلیغات، تولید محتوای خبری و تبلیغاتی، انتشار تبلیغات گسترده در تلگرام، اینستاگرام و پیام‌رسان‌های داخلی، اینفلوئنسرمارکتینگ، ایونت مارکتینگ، پرسنال برندینگ، مدیریت محتوا و رشد رسانه‌های مشتریان و اجرای پروژه‌های روابط عمومی با شبکه‌ای متشکل از ۲۲.۰۰۰ مشتری فعال نام برد.

موسسه رسام:

موسسه رسام (Rasam) با برند رسانه‌ای  اخبارمشهد و با نام پایگاه خبری مشهدفوری، پرمخاطب‌ترین رسانه مجازی شهر مشهد است که مهمترین رویدادهای شهر در حوزه‌های سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، ورزشی و… را به لحظه پوشش می‌دهد.

این پایگاه خبری بستر انتشار اخبار شهر مشهد است که زیر مجموعه آن کانال‌های مشهدی در تلگرام، روبیکا، سروش، ایتا، بله، گپ، آی گپ و بسترهای ویدیوی در روبینو، اینستاگرام و یوتیوب است.

مدیر شرکت تبلیغاتی این مجموعه برهان رکنی می باشد که هم اکنون خانم دکتر فرزانه عندلیب بعنوان قایم مقام مدیرعامل مدیریت این شرکت را در مشهد بر عهده دارند.

این شرکت تمام امور تبلیغاتی اعم از تبلیغات گسترده در فضای مجازی و مدیریت محتوایی و رشد پیج مشتریان و کسب و کارها صورت می‌پذیرد.

شرکت باماتاپ:

تبلیغات پرحجم و گسترده خبرفوری با نام باماتاپ (Ba Ma Top ) با تلاش مهندس علی رفیعی راه‌اندازی شده است. این شرکت با حضور مدیران مجرب و برند مستقل و تیم حرفه‌ای، توانسته با برترین رسانه‌های تلگرام، اینستاگرام، روبیکا، سروش و ایتا با ده‌ها میلیون مخاطب فعال همکاری تبلیغاتی داشته باشد.

باما تاپ با امکان ارائه‌ طیف وسیعی از خدمات تبلیغاتی توانسته در حوزه اینفلوئنسر مارکتینگ جایگاه خود را به عنوان یک آژانس حرفه‌ای تثبیت کند.

شرکت ادساین:

ادساین (adsign) یک شرکت تبلیغات دیجیتالی است که توسط مهندس سعید نعمتی راه‌اندازی شده است. این شرکت در زمینه‌های مختلف دیجیتال مارکتینگ نیاز مشتریان خود را برآورده می‌کند.

خدماتی از قبیل رشد رسانه در شبکه‌های اجتماعی، طراحی و تولید اپلیکیشن موبایل(اندروید و IOS)، رشد و تجاری‌سازی اپلیکیشن‌ها، تبلیغات در بستر نوتیفیکیشن و پاپ، مشارکت و توسعه استارت‌آپ‌ها، تبلیغات گسترده در اینستاگرام با همکاری اینفلوئنسرها و تولید یک محصول فناورانه برای توسعه بسترهای تبلیغاتی به نام برندآپ توانسته افتخار کسب محصول دانش بنیان را برای خود ثبت و ضبط نمایید.

این شرکت با در اختیار داشتن حداقل دومیلیون مخاطب در بسترهای نرم افزارهای داخلی خود و بازار تقریبا ۲۰میلیونی در اختیار در حوزه تبلیغاتی موبایلی فعالیت چشمگیری دارد.

شرکت فراتبلیغ:

شرکت تبلیغاتی فراتبلیغ (faratabligh) با مدیریت مهندس فاطمه‌ قلی‌پور نیز یکی از شرکت‌های تبلیغاتی زیر نظر مجموعه خبرفوری در حوزه فضای مجازی است که تبلیغ گسترده در فضای تلگرام، اینستاگرام، اینفلوئنسر مارکتینگ و همچنین مدیریت صفحات مشتریان را بر عهده دارد‌.

موسسه سایه روشن نما:

مجموعه رسانه‌ای خبرفوری از سال ۱۳۹۶ فعالیت خود را در تهران توسعه داد و در قالب موسسه فرهنگی هنری چند منظوره سایه روشن با مدیریت دکتر مصطفی انتظاری هروی به فعالیت پرداخت.

تولید برنامه‌های فرهنگی، سیاسی و اقتصادی در قالب مصاحبه با مسولین کشوری، هنرمندان، ورزشکاران و به شیوه‌های متنوع خبری در بسترهای گوناگون فضای مجازی اعم از شبکه‌های اجتماعی، سایت‌، اپلیکیشن‌ و صفحات یوتیوب از جمله مهم‌ترین اقدامات این موسسه می‌باشد.

با تلاش مختصصین محتوا و مهندسی رشد این موسسه، سایت خبرفوری با رتبه زیر ۲۰۰ و سرناخبر به رسانه‌هایی اثرگذار در محیط وب مبدل گشته است.

موسسه خدمات روابط عمومی “افراتک”:

آژانس تولید محتوا و روابط عمومی افراتک در دو زمینه تخصصی تولید محتوای دیجیتال اعم از محتوای متنی، صوتی و تصویری و گرافیکی و همچنین کارگزاری فعالیتهای روابط عمومی و برگزاری رویدادها با مدیریت محمدرضا اسماعیل زاده فعالیت می کند.

این آژانس با در اختیار داشتن تیمی که ۱۹ سال تجربه در زمینه فعالیتهای مورد اشاره را دارد خدمات خود را به مشتریان بخش خصوصی و دولتی ارائه می دهد.

برخی ازین خدمات به شرح زیر است: 

– طراحی و تدوین برنامه روابط عمومی 

– مدیریت ارتباط با رسانه ها

– راه اندازی کمپین های رسانه ای، تبلیغاتی و فروش

– مدیریت و کارگردانی همایش و رویدادهای ملی و استانی

– مدیریت و تولید محتوای رسانه ای در قالبهای مختلف

– عکاسی و فیلم برداری خبری 

– ساخت تیزرهای حرفه ای در قالبهای مختلف رئال، موشن، استاپ موشن و..

– انجام خدمات گرافیکی و طراحی اینفوگرافی/پوستر/بنر/استند/بیلبورد/استرابورد 

– تولید محتوا و تهیه پادکست

– ساخت ویدئوهای استودیومحور و برنامه های اینترنتی و تلویزیونی

– تشکیل ستاد خبری و تهیه اخبار و گزارشهای خبری

موسسه فناوری فرادیتا:

موسسه فرادیتا (Fara Data ) با مدیریت مهندس حسین‌ یوسفی سابقه‌ای طولانی در سرویس‌دهی فنی و همه جانبه به بهترین و موفق‌ترین رسانه‌های فضای مجازی کشور دارد که در قالب چهار دپارتمان و با محوریت خدمات  seo و aso به مشتریان در قالب برند Topseo فعالیت می‌کند.

این چهار دپارتمان عبارت است از:

-دپارتمان تخصصی SEO و ASO با رزومه‌ای مشخص در اول بودن با بیش از ۵۰ کلید واژه‌ی مرتبط با کسب و کارهای مختلف

– دپارتمان تولید انواع وب‌سایت و سامانه‌های تحت وب

– دپارتمان تولید انواع اپلیکیشن‌های هوشمند با بروزترین فناوری‌های تولید اپ از جمله کراس پلتفرم فلاتر

– دپارتمان زیرساخت و شبکه و هاستینگ

شبکه محتوایی مجموعه خبرفوری

مجموعه خبرفوری با در اختیار داشتن تیم‌های حرفه‌ای در دو حوزه‌ی تولید و توزیع محتوا مخاطبین خود را از محتوای مفید، مناسب و باکیفیت بهره‌مند می‌سازد.

تیم تولید محتوای خبرفوری با حضور در تهران، مشهد و در بعضی از مراکز استان‌های کشور توانسته اخبار لحظه‌ای از سراسر کشور را با چندین عنوان متنوع تولید و در فرمت‌های متنوع ویدیویی، صوتی، تصویری، پادکست، ویدیوکست، متنی و… در رسانه‌های خود منتشر کند.

در بخش توزیع اخبار این مجموعه‌ با رصد بیش از ۱۰۰ منبع معتبر و رسمی رسانه‌ای به انتخاب مهمترین اخبار و انتشار فوری و وسیع آن در رسانه‌های خود می‌پردازد و همچنین با تولید محتوای خبری و چندرسانه‌ای متنوع در بروزترین قالب‌های رسانه سعی بر آن دارد سطح توقع مخاطبین خود را بالا برده تا بتواند در توسعه و رشد رسانه‌های دیجیتال شتابی مضاعف پدید آورد‌.

تاثیرگذاری یکی از مهمترین مولفه‌های رسانه‌هاست که خبرفوری توانسته به عنوان اولین رسانه خصوصی مجازی تاثیرگذاری زیادی در میان عموم مردم و حتی مسئولان کشور داشته باشد؛ به طوری که در حال حاضر بسیاری از مسئولان کشور نیز مخاطب خبرفوری هستند و آن را به عنوان مرجع خبری بی‌طرف می‌شناسند.

پایگاه خبری سرناخبر یکی دیگر از رسانه‌های مجموعه خبرفوری می‌باشد که با مدیرمسئولی مریم محمدپور در زمینه‌ی تولید محتوای فرهنگی و هنری و پوشش اخبار و مصاحبه هنرمندان فعال است و از برندهای شناخته شده این حوزه به شمار می‌آید.

سایت خطرفوری با مدیرمسئولی امیدملایی نیز به عنوان یک پایگاه خبری در حوزه اخبار حادثه‌ای در حال فعالیت می‌باشد. این رسانه در بستر شبکه‌های اجتماعی با برند حادثه‌نیوز فعالیت خود را آغاز کرده و مشغول فعالیت و توسعه جدی خود است.

بجز ۳۰ رسانه استانی که مخصوص هر مرکز استان در خبرفوری فعال هستند، رسانه‌های موضوعی کشوری با هدف تغذیه مخاطب از موضوعات‌ دیگر هم در این بخش فعال هستند که از رسانه‌های شاخص آنها میتوان به موضوعات رسانه‌‌ای حوزه اقتصادی، علمی، دینی‌مذهبی، سرگرمی، آموزشی، فناوری، هنری، ورزشی و… نام برد.

سایت‌های خبری جایگاه ویژه با مدیر مسئولی مریم گل پرور، سایت خبرفردا با مدیرمسئولی دکتر احسان‌کفشدار، سایت پیشگام فناوری با مدیرمسئولی فاطمه قلی پور، سایت تیترتجارت با مدیرمسئولی فرزانه عندلیب و سایت موسیقا ابوالفضل شادی و سایت مشهدفوری که در اختیار شرکت است و یک رسانه مکتوب بنام فوری‌نامه هم با مدیرمسئولی دکتر انتظاری همگی از رسانه‌های زیر مجموعه این مجموعه به شمار می‌آیند.

سیاست ما این است که به عنوان یک مجموعه رسانه‌ای که از دل مردم برخواسته است همیشه فقط برای مردم تولید کند و برای محتوای باکیفیت، انرژی بخش و مفید از هیچ تلاشی کوتاهی نکند.

مسئولیت مدیر مسئولی خبرفوری به عنوان رسانه اصلی این مجموعه بر عهده دکتر مصطفی انتظاری هروی می‌باشد. ابراهیم طوسی نیز به عنوان صاحب امتیاز آن مسئولیت مدیریت کلان هلدینگ و توسعه این رسانه‌ها را بر عهده دارد.

چند کمپین خبری بزرگ خبرفوری

مروری بر برخی کمپین‌های بزرگ خبرفوری، ضریب نفوذ محتوایی این رسانه را به نمایش می‌گذارد:

– کمپین “سیل مهربانی” برای کمک به سیل‌زدگان

– کمپین “مدافعان سلامت” برای پزشکان عزیز در مقابله با کرونا

– کمپین “استعفای شجاعانه” برای استعفای مسئولین بازنشسته

– کمپین “ایران بدون ربا” برای مقابله با ربای بانکی

– کمپین “فرزندت کجاست” برای فرزندان مسئولین

– کمپین “انتقام سخت” برای انتقام حاج قاسم سلیمانی

– کمپین “سقوط دلار” برای کاهش قیمت دلار

بعضی از این کمپین‌ها توسط مجموعه خبرفوری راه‌اندازی شده است و برخی از آن‌ها از طریق رسانه‌های این هلدینگ وایرال شده است.

شتاب دهنده مدیارایز:

از راه‌اندازی شتاب‌دهنده مدیا رایز به معنای بالابرنده و رشددهنده رسانه‌ها (Media Rise) در هلدینگ خبرفوری زمان زیادی نمی‌گذرد اما در همین مدت کوتاه اقدامات جذابی برای توسعه استارت‌آپ‌ها صورت گرفته است.

استارت‌آپ‌های زیرمجموعه مدیا رایز

موسسه آینده‌پژوهی جبرئیل:

موسسه آینده‌پژوهی جبرئیل با هدف پژوهش و تعمیق تولید محتوا و برنامه‌ریزی بلند مدت در حوزه تولید علم و حوزه‌های تخصصی رسانه و فناوری فعالیت می‌کند.

این موسسه که در حوزه آموزش‌های مجازی و توسعه علمی اقدامات گسترده‌ای انجام داده است تلاش دارد مجوزهای لازم را جهت ثبت دانشگاهی تخصصی برای این مجموعه رسانه‌ای اخذ و آن را احداث نماید.

در این تیم دو کسب و کار کوچک هم در حال فعالیت هستند که یکی به نام سمینارفوری و یکی هم برنامه فیلتر شکن در حال توسعه است.

سمینارفوری:

سمینار فوری به آدرس seminarfori.ir یک استارتاپ با محور برپایی کلاس‌های آنلاین در بستر فضای مجازی است که با پدیدار شدن کرونا در جهان اهمیت بیشتری پیدا کرد.

این استارت‌آپ در ادامه‌ی فعالیت‌های مرکز آموزش راه‌اندازی شد تا علاوه بر طرف‌سازی نیازهای آموزشی پرسنل مجموعه، نیازهای جامعه در این خصوص را نیز مرتفع سازد.

برنامه تلویزیونی فیلترشکن:

در راستای تولیدات فناورانه مجموعه خبرفوری و ضرورت تولید محتوا در قالب برنامه‌های تلویزیونی با کیفیت برای مخاطبان حرفه‌ای و متخصص حوزه فناوری و رسانه، برنامه‌ای تلویزیونی به نام فیلترشکن را ایجاد نموده است.

راه‌های ارتباط با مجموعه خبرفوری

برای برقراری ارتباط با خبرفوری می‌توانید از طریق بسترهای شناخته شده رسانه‌ای ما اقدام کنید.

khabarfoori.com

t.me/akhbarefori

Instagram.com/Akhbare.Fori

مدیرمسئول: دکتر مصطفی انتظاری هروی

twitter.com/mstfentezari

Instagram.com/entezarimostafa

سردبیر ارشد خبرفوری: امید ملایی

https://instagram.com/omid_mollaye

http://twitter.com/omid_mollaye