هشتم خرداد ماه سال ۱۴۰۲ اجلاس تجلیل از مدیران شایسته سال گذشته، در مرکز همایش‌های صدا و سیما برگزار شد. هدف از برگزاری این همایش، بهبود فضای بیزینس‌های داخلی با رویکرد استراتژیک کارآفرینی و مشتری مداری، در سالی بود که با عنوان «رشد تولید و مهار تورم» نام‌گذاری شده است. بهاره شریفیون، مدیرعامل بیمه دات […]

هشتم خرداد ماه سال ۱۴۰۲ اجلاس تجلیل از مدیران شایسته سال گذشته، در مرکز همایش‌های صدا و سیما برگزار شد. هدف از برگزاری این همایش، بهبود فضای بیزینس‌های داخلی با رویکرد استراتژیک کارآفرینی و مشتری مداری، در سالی بود که با عنوان «رشد تولید و مهار تورم» نام‌گذاری شده است. بهاره شریفیون، مدیرعامل بیمه دات کام، یکی از افرادی است که در این مراسم مورد تقدیر قرار گرفت. در این همایش عملکرد مدیران برتر کشور مورد بررسی قرار گرفت و به نفرات برتر هدایایی اهدا شد. حضور چند تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این همایش، نشان از اهمیت بالای آن داشت.

بهاره شریفیون که در صحنه‌های بین‌المللی افتخارات زیادی را برای کشور عزیزمان به ارمغان آورده است، برای چندمین بار در کنار مدیران برتر کشور قرار گرفت. در کارنامه این مخترع ایرانی، مدال طلا و جایزه ویژه اختراع نمایشگاه بین المللی اختراعات زنان کره جنوبی، دریافت گواهینامه INV و حضور در فدراسیون بین‌المللی انجمن‌ مخترعان (IFIA) به عنوان عضو ثابت، مدال طلای مسابقه بین‌المللی اختراع (iCAN) کانادا ۲۰۲۲، مدال طلا نمایشگاه بین المللی اختراعات استانبول، اختراع گجت کامپکت هوشمند خودرو، مدال طلای محصولات جدید نمایشگاه بین‌المللی iENA نورنبرگ و جایزه ترک پترنت قابل مشاهده است که قطعاً این موضوع، باعث سربلندی تمام بانوان ایرانی است.

بهاره شریفیون به دلیل دستاوردهای زیادی که در پیشرفت فعالیت تجاری حوزه فینتک (فناوری مالی)، اینشورتک (فناوری بیمه) و تراول‌تک (فناوری سفر) مؤثر بوده است، در کنار چند تن از مدیران شایسته کشور، در همایش تجلیل از مدیران، لوح تقدیر ویژه‌ای دریافت کرد. از مهم‌ترین دلایل قدردانی از این مدیران، می‌توان به سربلندی آنها در برابر تحریم‌ها و ایجاد شغل برای ارتقای سطح اقتصادی جامعه اشاره کرد.