خرق عادت در بازار ارز /قیمت دلار در سامانه نیما

خرق عادت در بازار ارز /قیمت دلار در سامانه نیما

نرخ خرید دلار در سامانه نیما امروز بالاتر از نرخ خرید دلار در صرافی‌های بانکی ایستاد، این تداوم خرق عادتی است که در بازار ارز رخ داده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین،بهای ارز در سامانه نیما امروز بیست و سوم آذر ماه اعلام شد و قیمت فروش دلار در این سامانه ۲۵ هزار و ۳۴۱ تومان تعیین شد.

سامانه نیما

بر این اساس قیمت خرید دلار ۲۵ هزار و ۷۷۵ تومان و قیمت خرید یورو ۳۱ هزار و ۵۲۷ تومان اعلام شده است. قیمت فروش دلار در صرافی‌های بانکی ۲۵ هزار و ۸۰۰ تومان و قیمت خرید دلار از مردم نیز ۲۴ هزار و ۸۰۰ تومان گزارش شد. فاصله قیمت خرید و فروش دلار در سامانه نیما ۴۳۴ تومان و در صرافی‌های بانکی هزار تومان است.

امروز قیمت فروش یورو نیز ۳۱ هزار و ۱۱۴ تومان تعیین شد.

۲۲۳۲۲۳

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

وعده فرمانده نیروی دریایی سپاه به مردم سیل زده بندر امام خمینی(ره) + عکس

ی دسامبر 13 , 2020
دریادار تنگسیری با حضور در شهر سیل زده بندر امام خمینی(ره)، از مناطق آبگرفته این شهر بازدید کرد. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین به نقل از سپاه نیوز دریادار پاسدار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه امروز (یکشنبه)و به منظور بازدید از مناطق دچار آبگرفتگی، وارد بندر امام خمینی(ره) شد. وی […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000