منچسترسیتی و رئال مادرید در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا به تساوی رضایت دادند. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، در چارچوب دور رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا، از ساعت ۲۲:۳۰ رئال مادرید در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو میزبان منچسترسیتی قرار گرفت و این بازی در نهایت با تساوی یک بر یک به پایان رسید. وینیسیوس […]

تساوی ارزشمند سیتی مقابل رئال در برنابئو

منچسترسیتی و رئال مادرید در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا به تساوی رضایت دادند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، در چارچوب دور رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا، از ساعت ۲۲:۳۰ رئال مادرید در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو میزبان منچسترسیتی قرار گرفت و این بازی در نهایت با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

وینیسیوس جونیور در دقیقه ۳۶ برای رئال و کوین دی بروینه در دقیقه ۶۷ برای سیتی گلزنی کردند.

در این مسابقه منچسترسیتی با حملات خود کار را آغاز کرد ولی تیبو کورتوا مثل همیشه مانع گلزنی حریفان شد. در حالی که بازی و موقعیت‌ها در دست تیم گواردیولا بود، روی یک ضد حمله، وینیسیوس جونیور به یک موقعیت رسید و با شوتی دیدنی دروازه ادرسون را باز کرد.

در نیمه دوم، باز هم سیتی حملات خود را شروع کرد و توانست سرانجام در دقیقه ۶۷ با شوت دیدنی دی بروینه، دروازه رئال را باز کند.

در این مسابقه ادرسون نیز یک مهار فوق‌العاده داشت تا این مسابقه بیشتر از هر چیزی به نمایش عالی گلرها ختم شود.

ارلینگ هالند و کریم بنزما که تمام تمرکزها روی آنها بود در گلزنی ناکام بودند ولی باید دید در بازی برگشت چه نمایشی ارائه خواهد داد.

بازی برگشت در ورزشگاه اتحاد شهر منچستر به تاریخ ۲۷ اردیبهشت برگزار خواهد شد تا تکلیف فینالیست لیگ قهرمانان اروپا مشخص شود.

امشب در دیگر بازی نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا، میلان به مصاف اینتر خواهد رفت.

۲۵۸۲۵۸