سرمربی تیم ملی فوتبال عمان به شوخی گفت عربستان از تقابل با شاگردانش در روز اول دیدارهای گروه F خوش‌شانس نبوده است. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، برانکو ایوانکوویچ پس از همگروهی تیم ملی فوتبال عمان با عربستان، تایلند و قرقیزستان در گروه F جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳ اظهار داشت: مراسم هیجان‌انگیزی بود. همچنین عمان برای […]

برانکو: تقابل با عربستان در اولین بازی؟ آنها خوش‌شانس نبودند!

سرمربی تیم ملی فوتبال عمان به شوخی گفت عربستان از تقابل با شاگردانش در روز اول دیدارهای گروه F خوش‌شانس نبوده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، برانکو ایوانکوویچ پس از همگروهی تیم ملی فوتبال عمان با عربستان، تایلند و قرقیزستان در گروه F جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳ اظهار داشت: مراسم هیجان‌انگیزی بود. همچنین عمان برای اولین بار در سید دوم مسابقات قرار داشت و من به تیمم افتخار می‌کنم. ما با بیشترین انگیزه وارد مسابقات می‌شویم و ابتدا می‌خواهیم از گروه‌مان صعود کنیم. به نظرم شانس زیادی از این حیث داریم. البته همه تیم‌ها چنین هدفی را دنبال می‌کنند.

وی در مورد تقابل با عربستان در مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ و مسابقات خلیج فارس تصریح کرد: کار سختی داریم، اما این تقدیر ماست. البته عربستان در رقابت‌های خلیج فارس ترکیب کامل خودش را در اختیار نداشت.

سرمربی تیم ملی عمان درباره رویارویی با عربستان در اولین مسابقه تیمش گفت: عربستان خیلی خوش‌شانس نبود! البته شوخی می‌کنم. اگر می‌خواهید نتیجه خوبی بگیرید، باید با هر تیمی بازی کنید و هر تیمی را شکست بدهید. ما با حداکثرِ جاه‌طلبی وارد مسابقات می‌شویم.

ایوانکوویچ در پاسخ به این پرسش که آیا از قرعه عمان رضایت دارد یا خیر، خاطرنشان کرد: من با تیمم به قطر می‌آیم و از این قرعه راضی هستم. تیم خوب و جوانی در اختیار داریم و به بازیکنان اعتماد دارم. از آنها انتظار دارم که عملکرد خوبی در مسابقات داشته باشند و از بازی‌ها لذت ببرند.

۲۵۸۲۵۸