رسانه انگلیسی از تاثیر انتخابات ترکیه به فینال لیگ قهرمانان اروپا خبر داد. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ نشریه «دیلی میل» انگلیس فاش کرد که اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) برای تغییر ورزشگاه میزبان بازی فینال لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۲۳ اقدام کرده است. روزنامه انگلیسی نوشت: اتحادیه اروپا در حال بررسی انتقال بازی فینال از استانبول به […]

میزبانی لیگ قهرمانان از ترکیه گرفته خواهد شد!

رسانه انگلیسی از تاثیر انتخابات ترکیه به فینال لیگ قهرمانان اروپا خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ نشریه «دیلی میل» انگلیس فاش کرد که اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) برای تغییر ورزشگاه میزبان بازی فینال لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۲۳ اقدام کرده است. روزنامه انگلیسی نوشت: اتحادیه اروپا در حال بررسی انتقال بازی فینال از استانبول به لیسبون پرتغال است. بیم ناآرامی‌ها به دلیل برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در ترکیه وجود دارد زیرا دور دوم انتخابات در ۲۸ این ماه برگزار می‌شود. یوفا درخواستی غیررسمی به فدراسیون پرتغال ارائه کرد تا از آمادگی ورزشگاه دالوز که میزبان فینال در نسخه های ۲۰۱۴ و ۲۰۲۰ بود مطلع شود.

این اولین بار نخواهد بود که ورزشگاه فینال لیگ قهرمانان اروپا تغییر می کند زیرا سال گذشته هم فینال لیگ قهرمانان اروپا از سن پترزبورگ به پاریس منتقل شد.

۲۵۷ ۲۵۱