مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با اهدای لوح تقدیر و پیراهن قهرمانی از حمایت‌های بیمه دات کام، قدردانی کرد. رضا درویش، مدیر عامل باشگاه پرسپولیس از بهاره شریفیون مدیرعامل هلدینگ سپاس و مجموعه بیمه دات کام، به پاس حمایت‌های این سازمان از تیم پرسپولیس که منجر به موفقیت‌های اخیر این باشگاه شده بود، با اهدای تقدیرنامه و […]

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با اهدای لوح تقدیر و پیراهن قهرمانی از حمایت‌های بیمه دات کام، قدردانی کرد.

رضا درویش، مدیر عامل باشگاه پرسپولیس از بهاره شریفیون مدیرعامل هلدینگ سپاس و مجموعه بیمه دات کام، به پاس حمایت‌های این سازمان از تیم پرسپولیس که منجر به موفقیت‌های اخیر این باشگاه شده بود، با اهدای تقدیرنامه و پیراهن قهرمانی، تشکر و قدردانی کرد.

در این دیدار که با حضور رضا درویش مدیر عامل باشگاه پرسپولیس، مصطفی لشگری مدیر روابط عمومی باشگاه، محمود خوردبین مشاور و پیشکسوت باشگاه، بهاره شریفیون مدیر عامل هلدینگ سپاس و بیمه دات کام، نادر حجازیان رئیس هیئت مدیره این شرکت و سهیل صدیقی مدیر ارتباطات بازاریابی بیمه دات کام، در محل دفتر باشگاه پرسپولیس برگزار شد.

در این جلسه مدیر عامل پرسپولیس بر نقش بسیار پر رنگ بیمه دات کام در موفقیت‌های اخیر این باشگاه، تاکید داشت. همچنین درویش اظهار امیدواری کرد که با استمرار حمایت‌های بیمه دات کام در سال‌آتی، شاهد تکرار این موفقیت‌ها در لیگ قهرمانان آسیا، لیگ برتر و جام حذفی خواهیم بود.

شریفیون، ضمن ابراز خرسندی از قهرمانی همزمان در لیگ برتر و جام حذفی، گفت: “همراهی و همکاری با باشگاه پرسپولیس در رسیدن به موفقیت‌های اخیر و همچنین شادی هواداران این باشگاه، برای بیمه دات کام افتخار بزرگی‌ست و این مجموعه برای تکرار این افتخارات در سال‌های آتی و در عرصه مسابقات داخلی و خارجی، تمام تلاش خود را خواهد نمود”.

در پایان درویش با اشاره به نقش بی بدیل هواداران در به ثمر رسیدن تلاش‌‌های باشگاه و دیگر مجموعه‌های همراه نظیر بیمه دات کام، برای افتخار آفرینی پرسپولیس افزود:

” در جهان ورزش روابط فی مابین حامیان مالی و اسپانسرها با رشته های مختلف ورزشی، بر اساس منافع مشترک «برد – برد»  اقتصادی تعریف می شود. از این رو با مشارکت هواداران و خرید بیمه از  بیمه دات کام، می توانند به طور مستقیم از باشگاه محبوبشان حمایت کنند و علاوه بر کمک به درآمدزایی باشگاه، پرسپولیس را در کسب افتخارات بیشتر، حمایت و همراهی کنند.