۱۱ نفر به جرم فساد و رشوه‌خواری در مازندران دستگیر شدند

سیاسی/ قضایی 5fd650bba8e7a_2020-12-13_21-04 دادگستری مازندران از دستگیری ۲ کارمند منابع طبیعی و پنج پیمانکار به اتهام دریافت رشوه و همچنین ۲ دهیار، یک مسئول مالی دهیاری و یک عضو شورای روستایی به اتهام فساد مالی در شهرستان سوادکوه خبر داد.

۲ نفر از کارمندان منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان سوادکوه و پنج پیمانکار این شهرستان به اتهام دریافت و پرداخت رشوه با دستور مقام قضایی و توسط اداره اطلاعات سپاه دستگیر شدند.

همچنین طبق اعلام دادگستری مازندران برای این افراد پرونده قضایی تشکیل شد و درجریان رسیدگی است. در این خصوص، نسبت به تعداد دیگری از پیمانکاران منابع طبیعی مبنی بر پرداخت رشوه تحقیقات در حال انجام و رسیدگی می باشد.

علاوه بر این دادگستری استان اعلام کرد که در نظارت برعملکرد شوراها وبرخورد با مفاسد و تخلفات اداری و اقتصادی، ۲دهیار و یک عضو شورای روستا و مسئول مالی دهیاری دریکی از روستاهای شهرستان سوادکوه نیز به اتهام فساد مالی بادستورمقام قضائی دستگیر شدند.

.
.
منبع : خبرفوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

کرملین: پوتین در مخفیگاه نیست

ی دسامبر 13 , 2020
سیاسی/ بین الملل سخنگوی کرملین امروز، یکشنبه شایعات درباره اقامت رئیس‌جمهوری این کشور در مخفیگاه را رد و تاکید کرد، پوتین به حدی که برای سلامتی‌اش ضروری باشد، تحت تست‌های کرونا قرار می‌گیرد. در فیلم مستند "ویروس خطرناک… سال نخست" به کارگردانی خبرنگار روس نائله عسکرزاده، دیمیتری پسکوف، سخنگوی کاخ […]

خبرهای فوری

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000