هشدار اصولگرایان درباره آشفتگی و کم سوادی مجلس در بررسی لایحه بودجه

هشدار اصولگرایان درباره آشفتگی و کم سوادی مجلس در بررسی لایحه بودجه

24آنلاین نوشت:درحالی که مرکز پژوهشهای مجلس، پیشنهاد رد لایحه بودجه1400 را داده است، اخبار رسیده حکایت از آشفتگی و سردرگمی مجلس برای بودجه سال آینده می کند.

در این حال برخی مراکز و اشخاص خارج از مجلس، به نمایندگان گفته اند رد یا تصویب لایحه بودجه، در عملکرد دولت تاثیری ندارد. چنانچه لایحه رد شود دولت مجاز خواهد بود لایحه ای دیگر تنظیم کند که تفاوتی با لایحه فعلی نخواهد داشت و نهایتا بودجه یک دواردهم یا دو دوازدهم یا… تصویب خواهد شد که مورد دلخواه دولت است.

کارشناسان اقتصادی اصولگرا در دیدار با برخی چهره های نسبتا تاثیرگذار مجلس، اطلاعات و تجربه ناچیز مجلس یازدهم در امور اجرایی و بودجه نویسی را به آنان یادآور شده و اعلام کرده اند مجلس در هر حالت،در بازی بودجه بازنده خواهد بود.

اخبار رسیده حاکی است کمیسیون برنامه و بودجه تا کنون نتوانسته هیچ راهکاری برای بودجه سال آینده پیدا کند.

23302

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

کیهان:سریال"پایتخت" ضد فرهنگ و اخلاق است؛چرا صداوسیما می خواهد آن را بسازد؟

د دسامبر 14 , 2020
کیهان نوشت:با توجه به تجربه سه فصل اخیر سریال «پایتخت» که وارد فاز ضدفرهنگی و تخریب اخلاق شده و پروژه فروپاشی نهاد خانواده را پیگیری می‌کند، جای سؤال است که اساساً سازمان صداوسیما چرا قصد تولید «پایتخت 7» را دارد؟ رسانه ملی چگونه قصد دارد به برخی عوامل این سریال […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000