واکنش توئیتری عطاءالله مهاجرانی به درگذشت یکی از رهبران ‌انجمن حجتیه

واکنش توئیتری عطاءالله مهاجرانی به درگذشت یکی از رهبران ‌انجمن حجتیه

وزیر فرهنگ دولت اصلاحات در توئیتی از فوت یک عضو انجمن حجتیه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، سیدعطاالله مهاجرانی، وزیر فرهنگ دولت اصلاحات، با بازنشر توئیت یک کاربر که نوشته بود: «مهندس سید حسین سجادی از خدمتگزاران قدیمی امام زمان(عج) و از رهبران انجمن حجتیه و از شاگردان نزدیک مرحوم آیت الله حلبی دقایقی پیش به رحمت خدا رفت!» در توئیتی نوشت: «رحمت الله علیه. در دوران نوجوانی و جوانی با مهندس سید حسین سجادی آشنا شدم. گاه برای سخنرانی نیمه شعبان به اراک می‌آمد و یا در جلسات انجمن مشهد به هنکام سفر زیارتی ایشان را می‌دیدم. وجودی عزیز، پرجذبه و سخنانی که همیشه از سوز دل تاب داشت و دستمالی خیس اشک و صدایی خوش آوا و آسمانی.»

گفتنی است که انجمن حجتیه با هدف اصلی، دفاع از اسلام در مقابل بهائیت و تلاش برای فراهم کردن زمینه ظهور امام عصر در سال ۱۳۳۲ تشکیل شد. رهبری این تشکل با یک روحانی شیعه به نام شیخ محمود حلبی بود. حلبی این گروه را در سال ۱۳۶۲ پس از اتهام به تهدید امام خمینی و متهم‌شدن به خیانت و ارتجاع، منحل کرد.

27215

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

جان لوکاره درگذشت

د دسامبر 14 , 2020
جان لوکاره نویسنده رمان‌های جاسوسی و خالق آثار مشهوری چون «جاسوسی که از سردسیر آمد» در ۸۹ سالگی درگذشت. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، جان لوکاره از مشهورترین نویسندگان رمان‌هان ژانر تریلر و جاسوسی، یکشنبه ۲۳ آذر به دلیل مشکلات ریوی در ۸۹ سالگی چشم از جهان فروبست. او خالق رمان‌های […]

خبرهای فوری

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000