عراقچی با وزیر خارجه عمان دیدار کرد

سیاسی/ سیاست خارجی 5fd713c12f38e_2020-12-14_10-56 معاون سیاسی وزارت امور خارجه با وزیر امور خارجه عمان دیدار و از نقش و رویکرد متوازن این کشور در قبال تحولات منطقه‌ای و بین‌المللی تقدیر کرد.

سیدعباس عراقچی که برای شرکت در هفتمین اجلاس کمیته مشورت‌های راهبردی میان ایران و عمان در مسقط به سر می‌برد، صبح امروز با «سید بدر البوسعیدی» وزیر امور خارجه این کشور دیدار و گفت‌وگو کرد.

عراقچی با اشاره به اهمیت رایزنی‌های مستمر مقامات دو ‌کشور، برگزاری نشست کمیته مذکور را در مقطع کنونی حائز اهمیت برشمرد.

وی با اشاره به جایگاه مهم عمان در سیاست خارجی ایران، از نقش و رویکرد متوازن این کشور در قبال تحولات منطقه‌ای و بین‌المللی تقدیر کرد.

وزیر امور خارجه عمان هم در این دیدار با اشاره به زمینه‌ها و ظرفیت‌های موجود در روابط دو کشور، بر توسعه بیش از پیش مناسبات فیمابین به خصوص در حوزه اقتصادی و تجاری تاکید کرد.

وی با اشاره به اهمیت گفت‌وگو پیرامون مسایل منطقه، ابراز امیدواری کرد در شرایط جدید بین‌المللی، زمینه تفاهم در بین کشورهای منطقه هر چه بیشتر فراهم گردد.

.
.
منبع : خبرفوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

پرتوکل‌های بهداشتی که باید با رفع محدودیت‌های کرونایی رعایت شود

د دسامبر 14 , 2020
با شروع فصل پاییز و تغییرات اقلیمی انتظار می‌رفت ‏که شیوع ویروس کرونا با تشدید همراه شود، متاسفانه همین اتفاق رخ داد بطوریکه تعداد افراد مبتلا شده در پایان آبان ‌نسبت به مهرماه افزایش قابل توجه‌ای داشت. بر همین اساس با تصمیم ستاد ملی کرونا، پروتکل‌های جدی‌تری از ابتدای آذرماه […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000