آخرین اقدامات ستاد انتخابات استان تهران/ ۲۱ اردیبهشت زمان ثبت نام داوطلبان ریاست جمهوری

606dc07565485_606dc07565487 رئیس ستاد انتخابات استان تهران گفت: بر اساس پیش بینی ۷ هزار و ۶۰۹ شعبه اخذ رای خواهیم داشت و طبق بررسی در روز ۲۸ خردادماه ۲۰۰ هزار نفر با ستاد استان تهران همکاری دارند.

شکراله حسن بیگی در نخستین جلسه شورای اداری در سال ۱۴۰۰ با اشاره به اینکه اولویت اصلی و مهم وزارت کشور و استانداری برگزاری انتخابات در ۲۸ خردادماه است اظهار داشت: امسال در استان تهران چهار انتخابات ریاست جمهوری، شوراهای شهر و روستا، میاندوره ای مجلس خبرگان و میاندوره ای مجلس برگزار می شود.

وی در مورد شعار این دوره انتخابات افزود: انتخابات ۱۴۰۰ در طراز جمهوری اسلامی ایران، قانونمندی، بی طرفی و مشارکت فراگیر شعار انتخابات ۱۴۰۰ است؛ از اینرو عمل به مر قانون در انتخابات اولویت دارد.

رئیس ستاد انتخابات استان تهران عنوان کرد: ثبت نام داوطلبان انتخابات شوراهای شهر از ۲۰ تا ۲۶ اسفند انجام شد که ۵۹۲۳ داوطلب برای ۴۸ شهر در استان تهران ثبت نام نهایی شدند؛ همچنین از ۸ تا ۱۴ فروردین ماه ۱۴۰۰ ثبت نام داوطلبان میاندوره ای مجلس انجام شد که ۵۹۷ نفر ثبت نام نهایی شدند.

حسن بیگی ادامه داد: در ۱۳ فروردین ثبت نام داوطلبان میاندوره ای مجلس خبرگان اغاز شده که تا ۱۹ فروردین ادامه داد و تا ساعت ۱۴ امروز ۲۹ داوطلب برای سه کرسی ثبت نامشان نهایی شده است؛ ثبت نام داوطلبان انتخابات شوراهای روستا نیز از ۱۶ فروردین آغاز و تا ۲۲ فروردین ادامه داد که در ۴۲۴ روستا انتخابات برای شورای سه نفره برگزار می شود و ۱۰۵ روستا شورای ۵ نفر دارند که جمعا ۵۲۹ روستا دارای شورا می شوند؛ این درحالی است که در حال حاضر ۴۸۰ روستا شورا دارند که با پیگیری استاندار تمامی روستاها دارای شرایط از شورا بهره مند می شوند و تاکنون ۱۰۶۹ داوطلب شوراهای روستا ثبت نامشان نهایی شد.

آخرین اقدامات ستاد انتخابات استان تهران/ ۲۱ اردیبهشت زمان ثبت نام داوطلبان ریاست جمهوری

وی با اشاره به اینکه ۲۱ اردیبهشت ثبت نام داوطلبان ریاست جمهوری انجام می شود گفت: بر اساس پیش بینی ۷ هزار و ۶۰۹ شعبه اخذ رای خواهیم داشت و طبق بررسی در روز ۲۸ خردادماه ۲۰۰ هزار نفر با ستاد استان تهران همکاری دارند.

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران خاطرنشان کرد: مشارکت همیشه مهم است و مقام معظم رهبری بارها بر مشارکت حداکثری تاکید داشته و دارند؛ از اینرو کلیه دستگاه های اجرایی با ستاد انتخابات استان همراهی داشته باشند تا انتخابات خوبی برگزار کنیم.

حسن بیگی تاکید کرد: استمرا حضور میدانی مدیران در شهرستان ها و خودداری از تغییر مدیران شهرستانی برای جلوگیری از به وجود آمدن هرگونه شائبه در دستورکار قرار گیرد تا زمینه برای مشارکت حداکثری مردم فراهم شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

هشدار مقام بلندپایه ارتش درباره تهدیدات فضای مجازی؛ جنگی تمام عیار است

چ آوریل 7 , 2021
فرمانده نیروی هوایی ارتش گفت: نیروی هوایی ارتش همواره نیرویی با دانش بوده و آینده بسیار روشن در حوزه هواپیماهای با سرنشین و بدون سرنشین دارد. امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در آیین دانش آموختگی خلبانان اف ۴، ضمن تبریک سال جدید گفت: […]

اجتماعی

منوی شبکه های اجتماعی تنظیم نشده است. شما باید منویی ایجاد کنید و آن را به منوی شبکه های اجتماعی در تنظیمات منو اختصاص دهید.

آخرین دیدگاه

000