مجموعه مستند «قهرمانان معمولی» به تهیه‌کنندگی مجتبی حیدری از ۱۱ فروردین‌ همزمان با شب‌های ماه مبارک رمضان روی آنتن شبکه مستند می‌رود. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، مجموعه مستند «قهرمانان معمولی» به تهیه‌کنندگی مجتبی حیدری و کارگردانی مجتبی حیدری، مهدی رشوند و زهرا استادزاده از روز جمعه ۱۱ فروردین‌ماه مهمان مخاطبان خود در شبکه مستند می‌شود.بر […]

«قهرمانان معمولی» به تلویزیون می‌آیند

مجموعه مستند «قهرمانان معمولی» به تهیه‌کنندگی مجتبی حیدری از ۱۱ فروردین‌ همزمان با شب‌های ماه مبارک رمضان روی آنتن شبکه مستند می‌رود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، مجموعه مستند «قهرمانان معمولی» به تهیه‌کنندگی مجتبی حیدری و کارگردانی مجتبی حیدری، مهدی رشوند و زهرا استادزاده از روز جمعه ۱۱ فروردین‌ماه مهمان مخاطبان خود در شبکه مستند می‌شود.
بر این اساس این اثر که جزو جدیدترین محصولات مرکز مستند سوره محسوب می‌شود، هر شب ساعت ۱۹ پس از افطار روی آنتن می‌رود.
همزمان با پخش این مجموعه از شبکه مستند، از جدیدترین تیزر آن رونمایی شد. ساخت این تیزر برعهده حسام حاجی‌پور بوده است.
«قهرمانان معمولی» درباره آدم‌هایی‌ست که شاید نام‌های بزرگ و شناخته شده‌ای نباشند اما با همت و تلاش فراوان در مسیری قدم گذاشته‌اند که موفقیت را برای ایشان به ارمغان آورده است.
این مجموعه مستند که در ۱۳ اقلیم متفاوت روایت شده است، قصه افرادی باپشتکار است که از دل جامعه و مرز و بوم با داشتن شرایط بسیار معمولی توانستند قهرمان زندگی خود و اطرافیانشان باشند؛ آن‌هایی که رشد فردی خود را در گرو رشد جمعی می‌دانند.
«قهرمانان معمولی» در ایام نوروز روی آنتن شبکه یک سیما رفت و پخش آن تا ۱۳ فروردین ماه ادامه دارد.
«قهرمانان معمولی» از یازدهم فروردین ماه هر شب ساعت ۱۹ روی آنتن شبکه مستند سیما می‌رود و تکرار آن ساعات ۰۰:۰۵ و ۱۳:۰۰ روز بعد خواهد بود.

۵۷۲۴۵