آخرین نرخ ها در بازار ارزهای دیجیتال

آخرین نرخ ها در بازار ارزهای دیجیتال

فارس به نقل از کوین مارکت کپ نوشت: در معاملات امروز بازار جهانی ارزهای مجازی شاهد مقاومت سنگین بیت کوین در برابر افزایش قیمت بودیم.

در معاملات امروز بازار جهانی ارزهای مجازی قیمت هر بیت کوین ۳۴ هزار و ۱۶۴ دلار تعیین شد که نسبت به دیروز کاهش ناچیزی داشته است. همان گونه که در گزارشات قبل به آن اشاره کردیم، بر اساس تحلیل تکنیکال بیت کوین حداقل در کوتاه مدت در بازه قیمتی ۳۴ تا ۳۷ هزار دلار با مقاومت سنگین روبروست و حدود سه روزی است که تلاش می‌کند تا این مقاومت را بشکند، اما فعلا که ناکام مانده است.

قیمت کنونی نسبت به هفته پیش ۳.۶درصد رشد داشته و ارزش کل بازار بیت کوین را به ۶۵۹ میلیارد دلار رسانده است. در ۲۴ ساعت گذشته همچنین ۱.۰۵ میلیون بیت کوین با ارزش ۳۷ میلیارد دلار در بازار جهانی جابجا شده است.

بیت کوین همچنان درگیر مقاومت سنگین/ رشد ارزهای مجازی متوقف شد

تعداد بیت کوین‌های موجود در جهان هم امروز هم به ۱۸ میلیون ۷۴۷ هزار و ۹۸۷ عدد رسید. اتریوم هم امروز ۲۱۶۲ دلار خرید و فروش شد که نسبت به دیروز تنها ۷ دهم درصد بالا رفته است. باینانس کوین ۰.۶ درصد، و کاردانو هم ۰.۹ درصد کاهش قیمت داشتند و به ترتیب ۲۹۹ و ۱.۳۵ دلار دست به دست می‌شوند.

دوج کوین اما ۲.۱۹ درصد ریخت و هم اکنون ۲۵ سنت در حال خرید و فروش شدن است. ارزش کل بازار جهانی ارزهای مجازی هم به ۱۴۳۵ میلیارد دلار رسیده و در ۲۴ ساعت گذشته ۹۴ میلیارد دلار در این بازار حجم خورده است. تعداد کل ارزهای مجازی موجود در بازار هم امروز به ۱۰ هزار و ۷۱۲ نوع رسید.

۲۲۳۲۲۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *